Te fundit

Prαngoset ‘LIVE’ i riu që i dha policit 50 euro pse po ecte me...

Policia e Shtetit ka bërë bilancin e muajit korrik, ku në 30 ditë janë arrestuar 344 shoferë për vepra të ndryshme penale. Janë pezulluar mijëra...

Çfarë ngjashmërie! Valbona Selimllari prezanton për herë të parë të birin

Missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari është gjithmonë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ajo ka zgjedhur ta mbajë atë...

Sokol Balla prezanton për herë të parë familjen e re

Gazetari i njohur, Sokol Balla ka prezantuar për herë të parë familjes së tij të re. Ai është shfaqur me bashkëshorten dhe fëmijën e tij...