Te fundit

Testi që tregon pjesë nga personaliteti juaj me një shikim; Cilën pamje vini re...

Shkencëtarët besojnë se mënyra se si i shohim gjërat varet nga se si truri ynë interpreton informacionin, ndërsa studiues të tjerë kanë provuar që...

Duket se Edi dhe Arbana sapo kanë filluar me bebet pasi moderatorja tha se...

Muajin e kaluar Arbana dhe Eduarti u bënë me një djalë, të cilit i vendosën një emër shumë të veçantë, Diell dhe pas të...

Dasëm në kohë Covidi/ Reperi shqiptar martohet me modelen e njohur. Ja kush jane...

Fero dhe Arbenita janë çifti më i diskutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e dashurisë është një nga...