Brohoritjet e tifozëve shkodranë: “Skënderbe, Skënderbe”

Të irrituar natyrisht me Vllazninë, tifozët shkodranë të pranishëm pasditen e sotme në stadiumin “Loro Boriçi”, kanë reaguar në jo pak raste ndaj futbollistëve dhe stafit të kësaj skuadre. Por...

Vllaznia zhgënjen sërish. Mundet 1-4 nga Skënderbeu

Vllaznia peson nje tjeter humbje. Kete here ndaj Skenderbeut. Madje kete here edhe me te thelle, 1-4. Gjithçka eshte permbysur ne pjesen e dyte sepse e para perfundoi ne barazim...

Vllaznia- Skënderbeu, ja kush do të jetë arbitër sot në “Loro Boriçi”

Java e 18-të ka dhuruar sfidën shumë interesante në mes Vllaznisë dhe Skënderbeut që do të startojë në orën 13.00 në stadiumin “Loro Boriçi”. Padyshim që të dyja skuadrat do...

Klubi shkodran sërish thirrje tifozëve: Ne besojmë, besoni edhe ju!

Takimi i sotem mes Vllaznisë dhe Skënderbeut konsiderohet shumë i rëndësishëm në kampin shkodran. Trajneri Gjoka sot ka kërkuar edhe falje për zhgënjimi që skuadra u solli në ndeshjen me...

Shkodra ❤️

Disa foto nga qyteti jone

“Skënderbeu” mberrin ne Shkodër.

Ekipi i futbollit “Skënderbeu” sapo ka arritur në Shkodër, sonte do akomodohet në “Hotel Colosseo” në qëndër të qytetit ndëra nesër do luaj në “Loro Boriçi” kundër ekipit shkodranë Vllaznia në...

I ftohtë i madh në Pukë, tre futbollistë përfundojnë në spital

Udhëtimi deri në Pukë nuk duhej të shkonte dëm, edhe për shkak të kostos financiare, por Tërbuni-Erzeni u ndal që në mesin e pjesës së parë. I ftohtë i madh,...

Gjoka: Publikimi i pagave, gabim i madh, veprim joqytetar!

Gjatë konferencës së sotme për shtyp, trajneri i Vllaznisë Ernest Gjoka është ndalur edhe tek publikimi në media i rrogave të sportistëve dhe stafit dhe është shprehur i indinjuar...

Tifozët e Vllaznisë në mëdyshje, Skënderbeu fton tifozët e vet në “Loro Boriçi”

Në Shkodër ka dyshime nëse tifozët e Vllaznisë do ta mbështesin apo jo atë në ndeshjen e së dielës kundër Skënderbeut, kuptohet ngaqë janë të zhgënjyer nga humbja e...

Xhevahir Sukaj ka një mesazh për kryebashkiaken Ademi

Ditën e djeshme kryebashkiakja e Shkodrës, njëkohësisht presidentja e Vllaznisë Voltana Ademi, ka patur një takim me skuadrën kuqeblu. Gjatë komunikimit me stafin dhe futbollistët, ajo ka marrë edhe një...

Te fundit

“Rasti i Piperos”/ Pse infektohesh edhe pasi merr vaksinën? Shkencëtarët japin përgjigje

Lajmi që dominoi ditën e sotme ishte padyshim infektimi i doktor Pëllumb Piperos me covid-19 edhe pse ai tashmë kishte marrë dozën e parë...

Elvisi e “injoroi” duke ftuar Sindin në kërcim, Ana: Jam e lënduar, nuk më...

Të hënën ishte Elvisi që ftoi Sindin në një kërcim edhe pse dukej sikur nuk do të dilnin kurrë më me njëri tjetrin pas...

A Mund Të Konsumohet Kivi Bashkë Me Lëkurë – Zbuloni Të Vërtetën

Fruti i kivit është një nga frutat më të veçanta me një lëkurë plot qime dhe tul të athët në të ëmbël dhe jeshil...