Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Vapa e madhe përfshin Shqipërinë, deputeti i njohur jep zgjidhjen perfekte: Shteti t’ú blejë...

Ashtu si dhe ishte parashikuar më herët nga sinoptikanët këto ditë qershori do të jenë “përvëluese”, pasi i nxehti afrikan ka pushtuar vendin. Mjekë të...

Në Shqipëri bën vapë e madhe, Blendi Fevziu zgjedh këtë vend perlë për t’u...

Prej 4 ditësh, moderatori Blendi Fevziu ndodhet në Caraibe. Ai po shijon pushimet në një vend kaq të lakmuar nga e gjithë bota. I veshur...

Horoskopi ditor, e enjte date 24 qershor 2021

Dashi Dashuria: Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të keni favorin e Venusit për disa çështje...