Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Një muaj më parë e kishte të ftuar në studio, Rudina Magjistari në lot...

Rudina Magjistari ka ndarë një lajm shumë të trishtë ditën e sotme me të gjithë ndjekësit e saj. Moderatorja ka treguar se është ndarë nga...

“Pashë të lënduarit, njerëz pa krahë”/ I mbijetuari rrëfen detaje tronditëse nga tragjedia me...

Një nga udhëtarët e autobusit që doli nga autostrada afër qytetit Slavonski Brod në Kroaci këtë mëngjes dhe u përmbys duke i lënë të vd.kur...

“Kujtova se m’i dhe dhuratë”, ish-miku mohon marrjen e 25 mijë Eurove

Rubrika “Shihemi në Gjyq” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan kishte në qendër konfliktin e dy ish-miqve, Janit dhe Gëzimit. Ai që e ka...