Eleni Foureira do të mbajë koncert në Tiranë

Eleni Foureira ka bërë të ditur se gjatë kësaj vere do të mbajë një koncert në kryeqytetin e Shqipërisë. Këngëtarja shqiptare e ka publikuar listën me datat e koncerteve të...

Kur ne Liban pershendesin me shqiponjen dy-krenare

Mounir eshte nje nga parukieret me te famshem jo vetem ne Liban por edhe ne shume vende te botes. Ai eshte mjaft i famshem ne punen e tij qe...

ERMAL META MBËRRIN NË TIRANË, ÇFARË PRITET TË NDODHË SONTE NË SHESHIN “SKËNDERBEJ”

Sikurse pati premtuar, Ermal Meta do të mbajë sot një koncert në Sheshin “Skënderbej” në Tiranë të organizuar nga Bashkia e Tiranës. Ai ka mbërritur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet,...

BUJAR QAMILI “NË SHERR” ME ROZANA RADIN PËR ÇËSHTJEN E DASHNORES: “ROZI VETËM MOS...

I ftuar në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV, këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Bujar Qamili ka shpjeguar deklaratën e bërë pak kohë më parë se ai i...

Blendi Fevziut: Kjo është e diela fantastike e moderatorit në pishinën e tij gjigande...

Teksa ju hedhim një sy rrjeteve sociale, duket se ditën sotme pamja të cilën shohim më shumë është deti. Të famshëm ose jo, pjesa më e madhe e njerëzve...

Mirë ardhsh Eugent Bushpepa

Genti bëri gjithçfarë mund të bënte në atë skenë të ethshme e gjigante dhe mua më gëzon fakti që ia doli aq denjësisht, jo për ne, por për vete. Ne...

Ata janë çifti më gallatë në Instagram, dhe duhet t’i njihni me patjetër

Instagrami sot na jep hapësirën e duhur për të qenë sa më kreativ. Duke qenë se është rrjeti më i përdorur social, aty mund të gjejmë shumëllojshmëri njerëzish. Unë sot...

“Jam Nana” na zhgënjeu të gjithëve, zbulohet e vërteta që fshihet pas videos

"Aje tu ardh me pi kafe" Video e publikuar në rrjetet sociale, ku një personazh fliste për eksperiencat e tij seksuale u bë mjaft virale në vendin tonë, por jo...

Eni Koçi akuzon kolegët për blerje shikimesh në YouTube

Është fol e përfol fakti që disa prej këngëtarëve tanë blejmë miliona shikime në YouTube. Rreth kësaj teme ka folur edhe bukuroshja shqiptare, Eni Koci, e cila duket se nuk...

Beyonce dhe Solange rrëzohen gjatë performancës në skenë

Beyonce Knowles vazhdon të jetë ndër yjet më të kërkuara të muzikës, ndërsa performancat e saja bëjnë bujë në gjithë botën. Diva e muzikës pop ka qenë kryetema e këtij...

Te fundit

Opaaa/ Demokrati vë me “shpatulla pas muri” Sali Berishën

Një prej demokratëve e ka vënë me “shpatulla pas muri” Sali Berishën, i cili tha se ndjesa e tij, nuk kishte asnjë vlerë pasi...

“Të hënksha nëna rrushin”, pediatrja e njohur shqiptare ka një thirrje për gjyshet: Nuk...

Nuk është e pazakontë që gjyshet, apo dadot, t’i puthin fëmijët në vende intime. Pedofili e cilësoi pediatrja Lira Gjika këtë gjest ndaj fëmijëve,...

Ky është hoteli i njohur ku u gjendën 4 turistët e pajetë në Kavajë....

Policia ka arritur të bëjë të mundur identifikimin e 4 turistëve rusë që humbën jetën mbrëmjen e sotme në një hotel në Qerret të...