Për kë ta ketë vallë? Luana pozon e lagur dhe shkruan: Të dua!

Luana Vjollca është një nga moderatoret bukuroshe të ekranit shqiptar. Ajo gjithashtu është tejet aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon fotografi ku dalin në pah linjat e saj...

Eduart Grishaj xheloz në kulm! I tregon Arbanës publikisht se ‘nuk e duron dot’...

Pak më parë Arbana ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet krahas Xhemit dhe fjalët e Eduart Grishajt kanë spikatur mes qindra komenteve. Ai tregon publikisht se është...

Gazetarja e njohur shqiptare pozon në jaht, Olti Curri ia thotë troç: Je lidhur...

Iva Tiço është një ndër gazetaret më të njohura shqiptare, e cila së fundmi ka nisur pushimet ku dhe në profilin e saj në Instagram ka publikuar vazhdimisht disa...

“E llastuar që merr burrë për interes!” Emina Cunmulaj ia kthen me lezet ndjekëses...

Emina Cunmulaj nuk mund ta mendojë që pushimet i mbaruan kaq shpejt! Bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto nga pushimet me jaht që bëri me familjen për të thënë...

‘Një burrë me lekë apo një i varfër?’, Greta Koçi përgjigjet troç

Greta Koçi është një ndër këngëtaret që e zotërojnë skenën që prej shumë kohësh. Ajo ka publikuar dhe vazhdon të publikojë projekte muzikore mjaft të pëlqyera nga publiku. Edhe në...

Nga profili i Arbana Osmanit, kuptova 5 strategji për të pasur sukses në Instagram

Një prej mënyrave për të mësuar gjithçka, jo vetëm në Instagram, është të shohësh çfarë punon në të vërtetë për ata që kanë sukses në jetën e tyre, me...

Më në fund, çifti i shumëpërfolur konfirmojnë lidhjen e dashurisë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes fituan zemrat e publikut me këngën "Señorita" që po kthehet në një hit të kësaj vere. Që prej publikimit të këngës, dy këngëtarët janë...

Artisti shqiptar njofton fundin e karrierës me një shkrim të mbushur me zemërim

Vik Kraja, i njohur me emrin e skenës Dj Vicky, i ka dhënë fund karrierës së tij papritur. Në një shkrim të shkurtër në Instagram, ai ka njoftuar se...

Faqja satirike i kthen përgjigje Ramës: Do ishte e ‘nershme’ ta pranoje gabimin! Për...

Vijojnë replikat midis kryeministrit të vendit, Edi Ramës dhe faqes satirike në rrjetet sociale, “Brryli Broadway” lidhur me një foto të publikuar së fundmi, ku kreu i qeverisë shihet...

Aktori i njohur tallet sërish me Braçen: E bllo kova detin, nuk kishte paguar...

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka vijuar ta iron izojë dhe tallë sërish zv.kryeministrin e Shqipërisë Erion Braçe, duke postuar një video në rrjetin social.   Veleshnja imiton Braçen me tone...

Te fundit

Moderatorja shqiptare rrëfen historinë: Si e mora vesh që burri më tradhtonte në lokalin...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Mbrëmjen...

Ritvana i shkruan gjatë takimit, Argjendi puth Mikelën. Momenti kur nuk e dinin se...

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por kishte diçka më shumë kur mendonin se u fikën kamerat. Në një...

ME FOTO: Preket godina historike në Shkodër, ndërhyjnë në projekt, vendosin 3 kate! Kush...

Një denoncim është bërë lidhur me godinën e re të Absamblit Arkitektonik të qendrës historike në Shkodër. E gjithë zona është projektuar që të...