Ermela shkon në ‘Doktor Plastik’, ndryshimi që bëri në trup fituesja e Big Brother

Në puntatën e rradhës të “Doktor Plastik” do të jetë një personazh shumë i njohur për publikun, Ermela Mezuraj, fituesja e “Big Brother 4”. Ermela tregoi se ka shumë...

“Këtë mendjemadhen do ta bëj për vete!” Këngëtarja shqiptare tregon ngacmimet e partnerit

Valbona Halili ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, për të folur për klipin më të fundit që ka nxjerrë, të titulluar “Zemrën ma ke borxh”....

Në prag të 40-ve, Rozana Radi pranon se nuk e ka zbatuar kurrë këtë...

Ditët e fundit është shkruar aq shumë për të në portale dhe mediume të ndryshe, saqë na duket sikur ngado t’i kthejmë sytë do të na shfaqet Rozana Radi....

‘JE GJITHMONË E MË SHUMË SEKSI’, ERMAL HOXHA FLIRTON PUBLIKISHT ME REZARTËN, SI PËRGJIGJET...

Ndonëse Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha, qëndroi në burg për tre vite e gjysmë, bashkëshortja e tij Rezarta Shkurta e ka mbështetur gjithmonë. Ajo ka treguar se për...

Iku bukuria: Aktorët turq heqin mjekrën dhe nuk njihen më

Aktorët turq janë bërë shumë të famshëm në vendin tonë dhe më gjerë, jo vetëm prej talentit të tyre në aktrim, por edhe sepse janë meshkuj shumë tërheqës duke...

Alba dhe Albi Nako ndahen pas 2 vitesh, prindërit kundërshtojnë martesën

Lidhja e koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha ka qenë një nga lajmet më të komentuara muajit e fundit në media. Ndonëse ata nuk e pranuan kurrë marrëdhënien...

(Video) Sonila Meço feston ditëlindjen, merr surprizën e madhe live në emision. Ja sa...

Sonila Meço ditën e sotme feston ditëlindjen. Gjatë emisionit të djeshëm, sapo ka kaluar ora 00:00 është surprizuar nga stafi live. Ajo ishte në transmetim direkt kur stafi vendosi ta...

E konfirmuan më në fund: Jonida dhe Romeo puthen live në emision

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit për shkak të lajmeve se ata janë në një lidhje. Dyshja janë fotografuar shpesh në...

“Dy vjet me Besin veç budalliqe flisni me mbush emisionin”, ‘shpërthen’ keq Erion Isai:...

Erion Isai me krenari ndau me ndjekësit e tij në rrjete sociale lajmin e fitores në Kolonjë ku mori plot 4279 vota. Por, duket se ndjekësit e tij nuk...

Foto që po bëjnë xhiron e rrjetit, kuksjani shkon në maturë me të ëmën

Një maturant nga Kukësi ka marr së fundmi vëmendjen e të gjitha mediave, pasi ndryshe nga bashkëmoshatarët e tij ka vendosur që në mbrëmjen e maturës të shkojë i...

Te fundit

“Edi Ramës duhet t’i priten duart …” / Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Roland Bejko ka folur mbi situatën në Partinë Demokratike teksa edhe analizoi zgjedhjet e 25 prillit. Në një intervistë...

Temperaturat “plasin” termometrin, po vjen i nxehti afrikan, bëhuni gati

Fenomeni i ashtuquajtur “liqeni i ftohtë” i cili goditi javën e shkuar edhe vendin tonë, tanimë po i lë vendin të nxehtit afrikan që...

Horoskopi ditor, e diele date 25 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): Do të jeni shumë më të hapur për idetë e reja dhe mendimin ndryshe. Fundja mos harroninse vetëm...