Moderatorja shqiptare deklaron largimin nga emisioni më i dashur për publikun

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Ola Bruko nuk do të prezantojë më emisionin “Shqiptarët për shqiptarët”. Mbrëmjen e djeshme publiku vuri re se Ola mungonte në puntatën e...

O Zot çfarë po na shohin sytë! Luana na tregoi se si do të...

O Zot çfarë po na shohin sytë! Luana Vjollca sot do të na ndriçojë ekranin dhe të gjithë do të mahnitemi pas saj. Pak më parë moderatorja ka publikuar një...

U dashurua më një burrë të martuar, Estela Ujka tregon kalvarin nga familja: Mendonin...

Estela Ujka, blogerja që ka folur gjithmonë për kauza të ndryshme në mënyrë që femrat ta pranojnë veten ashtu siç janë ka treguar së fundmi detaje nga jeta e...

Nora fotografohet në përqafimin e një mashkulli, Roberti befason me veprimin e tij!

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor Nora para muajsh është ndarë nga Robert Berisha,...

‘Cila është fantazia jote më e çmendur?’, Milaim Zeka jep përgjigjen epike

Milaim Zeka ishte i ftuar së fundmi në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, së bashku me bashkëshorten e tij Edlira Qefalija. Çifti u bënë pjesë e lojërave të...

Gjeti qime në pjatë, Renato Mekolli qeth zero konkurrentët në ‘Hell’s kitchen’

Në puntatën e “Hell’s kitchen”, Renato Mekolli është nxehur pasi ka gjetur një qime në pjatë dhe ka marrë vendimin e papritur për konkurrentët.   Shefi i kuzhinës i kërkoi konkurrentëve...

Prej kohësh “e zhdukur”, çfarë ka ndodhur me Genta Ismajlin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po qëndron larg rrjeteve sociale dhe këngët e reja nga ajo kanë munguar. Videoklipi i fundit nga Genta u...

Aurela Gaçe rrëfen problemin: ‘Kisha vetëm dy vite jetë …’

Për shkak të punës së vazhdueshme dhe mungesës së informacionit në lidhje me teknikat për kujdesjen e zërit, kohë më parë, Aurela Gaçe kuptoi se kishte abuzuar me zërin dhe...

Pasi mori lajmin e dhimbshëm, Shkurte Gashi gati rrëzohet nga skena

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor, muajt e fundit përjetoi një histori të dhimbshme në familjen e saj. Në një...

Plas sherri/Pasi zihen keq, Einxhel Shkira padit në polici Kejvinën

Sëfundmi po qarkullojnë kudo zërat se marrëdhënia mes Kejvina Kthellës dhe Einxhel Shkirës nuk është asapk e mirë. Ato kanë qenë të dyja pjesëmarrëse në një emision kompetitiv, ku Kthella...

Te fundit

Moderatorja shqiptare rrëfen historinë: Si e mora vesh që burri më tradhtonte në lokalin...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Mbrëmjen...

Ritvana i shkruan gjatë takimit, Argjendi puth Mikelën. Momenti kur nuk e dinin se...

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por kishte diçka më shumë kur mendonin se u fikën kamerat. Në një...

ME FOTO: Preket godina historike në Shkodër, ndërhyjnë në projekt, vendosin 3 kate! Kush...

Një denoncim është bërë lidhur me godinën e re të Absamblit Arkitektonik të qendrës historike në Shkodër. E gjithë zona është projektuar që të...