Receta Speciale e Lakrorit të Shijshëm Që Përgatit Eli Fara

Është padyshim ndër këngëtaret më te dashura për të gjithë shqiptarët. Eli Fara mbetet një ikonë në skenën e këngës shqiptare, por pasioni i saj nuk është vetëm kënga por...

A e mbani mend shahisten e vogël tek filmi “Dy herë mat”? Ja si...

Ndonëse nuk e vazhdon më aktrimin, Rudinën tek filmi “Dy herë mat” me siguri të gjithë e mbani mend. Nëse nuk ju kujtohet, por ju risjellim shprehjen që u...

I dashuri i parë, Roza Lati tregon për herë të parë si u njoh...

Historia e dashurisë së Roza Latit me Stinen ka qenë e komentuar në media prej vitesh dhe sot e kësaj dite ata vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.   Gjatë...

Rolex me lekët e gjyshes/ Nuk përmbahet Ilda bejleri me komentuesit: Na zutë gjith...

Pak ditë më parë ora Rolex që moderatorja Ilda Bejleri mban në dorë u bë shkak për debate mes saj dhe ndjekësve të cilët donin të dinin burimin e...

Shëndrin e tëra, ja si duket Miriam Cani në muajin e 5të të shtatzënisë

Një muaj më parë çifti i njohur i showbizit Alban Skënderaj dhe Miriam Cani dhanë lajmin e ëmbël se janë në pritje të fëmijës së dytë. Lajmin e bënë...

Rozana bllokon gjithë VIP-at shqiptar në Instagram

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Rozana Radi, është një ndër personazhet më të ndjekur dhe aktiv në rrjetet sociale. Mirëpo, së fundmi asaj i është hapur një problem me...

I zhytur në borxhe dhe pa punë, William Levy shet makinat dhe vilat luksoze

Mediat e huaja shkruajnë se aktori latin që u bë shumë i njohur nga telenovelat, William Levy po kalon një periudhë shumë të vështirë ekonomike.   Mediat latine shkruajnë se William...

Mahnitet nga “Baresha”/ Elhaida Dani i mëson të këndojë shqip libanezes (video)

Këngëtarja e dashur Elhaida Dani po e zhvillon karrierën e saj jashtë kufijve shqiptarë. Prej kohësh ajo po udhëton në shtete të ndryshme të botës duke qenë se është...

Plas mes kengetareve Rozana Radi e heq nga instagrami reagon Fjolla Morina

Nuk e mohoni dot që kur dikush na ka hequr nga Instagrami s’na ka ardhur aspak mirë dhe kemi reaguar në mënyrë të ndryshe. Ose kemi “plasur” në vetvete,...

Alketa Vejsiu në garë për postin e Presidentit?

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale dhe kështu ndodhi edhe këtë muaj me fotot nga pushimet në...

Te fundit

“Edi Ramës duhet t’i priten duart …” / Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Roland Bejko ka folur mbi situatën në Partinë Demokratike teksa edhe analizoi zgjedhjet e 25 prillit. Në një intervistë...

Temperaturat “plasin” termometrin, po vjen i nxehti afrikan, bëhuni gati

Fenomeni i ashtuquajtur “liqeni i ftohtë” i cili goditi javën e shkuar edhe vendin tonë, tanimë po i lë vendin të nxehtit afrikan që...

Horoskopi ditor, e diele date 25 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): Do të jeni shumë më të hapur për idetë e reja dhe mendimin ndryshe. Fundja mos harroninse vetëm...