Publikohen mesazhet, këngëtari ngacmon vajzën bukuroshe të Sabianit

Vajza e këngëtarit Sabian tashmë është po aq e njohur, mbase dhe më shumë se i ati. Modelja Keisi Medini është një prej femrave më të lakuara që prej...

Shkoi për t’i kënduar në dasmë, nusja flirton me Erik Lloshin

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi është ndër ata që kërkohet shumë për të kënduar në dasma e sidomos gjatë periudhë së verës. I ftuar sot në emisionin...

‘Sa herë në javë e bën?’, Aurela Gaçe vihet në siklet nga pyetja e...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe ishte e ftuar sot në emisionin “Treshat”, ku u bë pjesë e rubrikës “Makina e së vërtetës” me Bora Zemanin. Gjatë intervistës,...

Sytë e Eduartit shohin vetëm atë; Regjisor nuk mbahet më dhe i komenton fjalët...

Ishin komentet e ëmbla të Eduartit dhe Arbanës, fotot e shumta bashkë e jo vetëm, ato që nxitën ‘rrëmujën’ e protaleve online për një lidhje të mundshme dashurie. Ndonëse çifti...

Çfarë ka më të mirë se ty Aleksandër Gjoka? Dashnor Diko e thotë troç

Këngëtari i mirënjohur, Dashnor Diko ishte i ftuar në emisionin “Treshat”, ku ka treguar shumë nga jeta e tij dhe për këngën e famshme “Si banania”. Gjatë intervistës, Diko u...

Do habiteni: Dalin pamjet nga shtëpia madhështore e Gjyste Vulajt

Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj ka tërhequr vëmendjen e mediave që në daljen e saj të parë në ekran. Ajo komentohet shumë për jetën e saj private dhe...

Në familjen time flasin shqip! Aktori turk tregon origjinën dhe arsyen se pse nuk...

Can Yaman është një nga aktorët më të suksesshëm të momentit në Turqi, por sidomos pas transmetimit të serialit ‘Erkenci Kus’ fama e tij u rrit së tepërmi. Ai njihet...

Shkoj në shtrat me lekë… unë dhe Kejvina Kthella/ Çfarë ndodhi me Instagramin e...

Modelja Oriola Marashi është një prej vajzave më të përfolura të shoëbizit shqiptar për shkak të formave të saj trupore, të cilat tërheqin vëmendjen e publikut dhe të ndjekësve. Vetëm...

Nga debati me Shakohoxhën tek largimi nga “Digitalb”, Ilda Bejleri na sqaroi gjithçka!

Tre ditë më parë u përhap lajmi se për shkak të një debati me Dritan Shakohoxhën, moderatorja Ilda Bejleri kishte vendosur të largohej nga “Digitalb”. Ishte gazetari i njohur...

Fotolajm/ “Po vjen,,,po vjen…” Çiljeta

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga e ka lënë pak pas dorë këngën. Për një periudhë ajo është shkëputur nga muzika, duke iu dedikuar jetës së saj personale. Por, kush...

Te fundit

“Edi Ramës duhet t’i priten duart …” / Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Roland Bejko ka folur mbi situatën në Partinë Demokratike teksa edhe analizoi zgjedhjet e 25 prillit. Në një intervistë...

Temperaturat “plasin” termometrin, po vjen i nxehti afrikan, bëhuni gati

Fenomeni i ashtuquajtur “liqeni i ftohtë” i cili goditi javën e shkuar edhe vendin tonë, tanimë po i lë vendin të nxehtit afrikan që...

Horoskopi ditor, e diele date 25 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): Do të jeni shumë më të hapur për idetë e reja dhe mendimin ndryshe. Fundja mos harroninse vetëm...