FOTOT: Djali i Arnold Schwarzenegger me të dashur shqiptare, kush është e reja emigrante...

Djali i Arnold Schwarzenegger, Jozeph Baena, është në një lidhje me një vajzë shqiptare. Fatlumja quhet Niki Dodaj, e cila ka postuar edhe foto me Baenan. Dodaj është një vajzë...

Ju prezantojmë mashkullin më të bukur në botë për vitin 2019! (FOTO)

Ai është një ndër meshkujt më të suksesshëm në muzikë dhe një nga fituesit më të rinj të çmimit prestigjioz, EGOT. Por tani John Legend ka marrë dhe një...

Çfarë ka ndodhur me Fifin? Pas rënies në peshë, bën ndryshimin dra stik në...

Prej kohësh ishim mësuar që Fifin ta shihnin me flokë të gjata deri tek beli me të cilat eksperimentonte shpesh duke i ndryshuar ngjyrën, mirëpo këngëtarja së fundmi ka...

Rudina Dembacaj e pranon publikisht se po ndahet: Kemi hapur padi , por kemi...

Pas shumë lajmesh, thashethemesh dhe dyshimesh Rudina Demabcaj ka pranuar publikisht se është ndarë nga burri i saj. E ftuar në “Wake Up” Rudina Dembacaj pohoi lajmet e ndarjes...

”Çdo dhimbje e ka një fund”, moderatorja e njohur flet publikisht për ndarjen

Moderatorja Kiara Tito tregoi tek “ Ftesë në 5“, se një ndarje e ka pasur, dhe ajo nuk kaloi pa lënë gjurmë.   Vetë Kiara shpjegoi kështu në studion e Bieta...

Era Rusi do të martohet, por ka një hall të madh

Era Rusi përpos një këngëtare me zë brilant dhe shumë e dashur për publikun, ka treguar së fundmi se ka talent edhe kërcimin. Këngëtaren e shohim të kërcejë çdo të...

‘Kuptimi i jetës time’, Aurela Gaçe i bën urimin e veçantë së bijës në...

Për këngëtaren e njohur Aurela Gaçe sot është një ditë shumë e veçantë. E vogla e saj Grace feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur 8 vjeç dhe e ëma e...

Ermal Mamaqi ‘fëlliq’ keq Amin, shikoni çfarë ka bërë

Ndoshta jeni ndeshur me postimet më të fundit të aktorit Ermal Mamaqi. Teksa është duke u marrë me realizimin e filmit ‘I Love Tropoja’, Ermali nuk e ka lënë aspak...

E bija 4 vjeçe i kërkon llogari, Gent Zenelaj i dërgon mesazh live nga...

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit “Dance with me”, Gent Zenelaj tha se e bija e tij 4 vjeçe e ak uzon gjithmonë që nuk i flet nga ekrani dhe...

Sarp nuk është më ai që njihni, shpërfytyrimi i aktorit trondit fansat

Çagatay Ulusoy është bërë pjesë e një projekti të ri, për të cilin “është ushqyer mirë”. Aktori i njohur për rolin Sarp-it në serialin "I infiltruari" i ka tronditur...

Te fundit

“S’ e çaj …”, gazetarja politike ka 2 fjalë për…

Gjatë puntatës së sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u fol për vendimin historik të presidentit të ri, Joe Biden, i...

Rovena Stefa, tregon kujt ia dedikoi këngën ‘Burrë të martuar dashurova’

Një nga hitet më të mëdha të Rovena Stefës, padyshim që është ‘Burrë Të Martuar Dashurova’, një këngë e publikuar shumë vite më parë,...

Aksident i rëndë, lëndohen tre persona, 1 në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 07:00 të mëngjesit në rrugën “Nekibe Kelmendi” në Prishtinë. Ky aksident ka ndodhur mes...