Ta dua shpirtin/ Rike Roçi konfirmon lidhjen me boksierin shqiptar dhe i bën urimin...

Nëpërmjet një postimi në Instastory, ish-banorja e “Big Brother”, Rike Roçi ka pranuar lidhjen e shumëpërfolur me kampionin shqiptar të boksit, Kristian Prenga.   Ajo ka zgjedhur që lajmin ta konfirmojë...

Në mars do të festojë 65-vjetorin, aktorja e njohur “shtang” të gjithë dhe shfaqet...

Në mars ajo do të festojë 65-vjetorin e lindjes, por duket se për të koha ka ndaluar.Është fjala për aktoren e famshme italiane, Ornella Muti, e cila prej vitesh...

Rudina Xhunga e shqetësuar për bashkëshortin, mëson çfarë i ka ndodhur atij

Bashkëshorti i gazetares Rudina Xhunga, Dritan Hila, ka treguar në emisionin “Arena”, se një prej problemeve që e shqetësojnë më së shumti, është edhe lirimi i të fortëve nga...

Çmednet moderatorja e njohur, lëshon gazra në transmetim live

Moderatorja e njohur e emisionit “The Wendy Williams show”, ka lënë nam së fundmi. Teleshikuesit e kanë dëgjuar moderatoren duke lëshuar gazra në emision teksa transmetohej live.   Video menjëherë është...

“Duhet edhe një vajzë” Bieta Sulo në pritje të ëmbël?

Pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishin Ermira Çausholli, Arlinda Dudaj dhe Erisa Xhixho, të cilat folën rreth mëmësisë dhe uljes së numrit...

Habit këngëtarja shqiptare: Para se të dilja te Kënga Magjike bëra …

E ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ishte këngëtarja e cila ra shumë në sy gjatë “Këngës Magjike”, me baladën e saj “Bosh”.   Marjona Metohu tregoi se njerëzit e kanë...

Rudina Dembacaj publikon mesazhet e dashurisë me Mark Frrokun, ja fotoja që u fshi...

Vitin 2020, Rudina Dembacaj zgjodhi ta nisë me një lajm të bujshëm. Ajo pranoi publikisht lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku duke publikuar foto ku shfaqej pranë tij.   Dyshja uroi festat...

Në filmin e ri, Ezeli do ketë në krah një partnere shqiptare?

Së fundmi pjesë e mediave turke është bërë aktorja e njohur nga Kosova, Arbnora Ademaj. Ajo po luan rolin e ‘Ambasadores Kulturore të Kosovës’ në Turqi, duke kontribuar në...

Shuhen shpresat për Elvana Gjatën? Kush është këngëtarja shqiptare që do përfaqësojë San Marinon...

Çuditërisht, krejt papritur ditën e djeshme kudo u përhap lajmi se Elvana Gjata kishte një tjetër mundësi për të shkuar në Eurovizion, jo si përfaqësuese e Shqipërisë por e...

‘Hakmarrja’ ndaj Arilenës/ U tha se do të përfaqësojë San Marinon në Eurovizion, zbulohet...

Ditën e djeshme qarkulloi me shpejtësi në medie, lajmi se Elvana Gjata mund të ishte pjesë e Eurovizion, si përfaqësuese e një tjetër kombësie. Në rrjetin social Tëitter ‘vlonin’...

Te fundit

Testi që tregon pjesë nga personaliteti juaj me një shikim; Cilën pamje vini re...

Shkencëtarët besojnë se mënyra se si i shohim gjërat varet nga se si truri ynë interpreton informacionin, ndërsa studiues të tjerë kanë provuar që...

Duket se Edi dhe Arbana sapo kanë filluar me bebet pasi moderatorja tha se...

Muajin e kaluar Arbana dhe Eduarti u bënë me një djalë, të cilit i vendosën një emër shumë të veçantë, Diell dhe pas të...

Dasëm në kohë Covidi/ Reperi shqiptar martohet me modelen e njohur. Ja kush jane...

Fero dhe Arbenita janë çifti më i diskutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e dashurisë është një nga...