Fifi flet për Flori Mumajesin: Është pika ime e dobët…

Së fundmi këngëtarja e njohur Fifi ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram, ku i është përgjigjur shumë pyetjeve kurioze. Një ndër pyetjet që një ndjekësi...

Ai me bukë e ajo me gurë! Mevlani i merr puthjen në buzë Ledjanës,...

Mevlani dhe Lediana u përfshinë totalisht në takimin mes tyre gjersa drekonin në një restorant në natyrë. Ndryshe nga takimi i kaluar, ata u treguan më të afërt. Mevlani gjatë...

“Kam 2 mami dhe një babi”, Ana e “Përputhen” shpërthen në lot pas deklaratës...

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Ana Lleshi, ish-konkurrentja e “Përputhen”, e cila për herë të parë sqaroi shumë thashetheme që qarkullojnë lart e...

Fjolla Morina feston ditëlindjen dhe merr urimin e veçantë nga e bija, zbuloni sa...

Këngëtarja Fjolla Morina është bërë kryefjalë e mediave pasi u arrestua disa muaj më parë nga policia. Ajo së fundmi është martuar me biznesmenin e njohur Fisnik Syla me...

“Do më lësh Markun ta puth një herë?”- Rudina Dembacaj përgjigje epike ndjekëses

Rrjetet sociale të Rudina Dembacajt tashmë janë të mbushura me foto e video të realizuara me bashkëshortin e saj, Mark Frrokun. Mbrëmjen e djeshme, gjatë një bisede virtuale në Instastory,...

Gazetarja shqiptare në një rrëfim ndryshe: I kam propozuar unë burrit

Gazetarja e njohur shqiptare Elona Duro ka folur për herë të parë për jetën e saj personale, ku ka treguar se ka qenë ajo që e ka propozuar për...

“Çfarë janë këto duar të nxehta?”/ Antonela ndjen menjëherë Atdheun: Nuk je i sinqertë!

Pas drekës në restorant, Atdheu dhe Antonela kanë shijuar masazh në praninë e njëri-tjetrit. Pas diskutimit që nuk do të dalin me të tjerë, Atdheu u ngrit për t’i bërë...

Trëndafila, puthje, përqafime dhe xhakuzi/ Antonela dhe Atdheu shijojnë takimin e tyre: Do më...

Takimi i Antonelës dhe Atdheun ka qenë plot surpriza. Pas masazhit, të dy kanë shijuar qëndrimin me njëri-tjetrin në xhakuzi teksa bisedonin me njëri-tjetrin. Antonela: Ka ardhur një Atdhe i ri. Atdhe:...

Pas takimit tepër romantik, deklarata e papritur e Antonelës: Kam pëlqim për Blerimin. Ja...

Antonela pati një takim tepër romantik me Atdheun por nuk hezitoi të fliste për Blerimin, i cili duket tepër i zemëruar me të. Antonela e tha qartë se ka pëlqim...

“Ku këndon llumi, s’ka vend për ne te vjetrit”, këngëtari shqiptar thumbon ashpër të...

Duke qenë se numri i këngëtarëve të rinj është shtuar shumë së fundmi, këngëtari Erik Lloshi nuk i ka kursyer kritikat e tij në Instagram. Në një video të gjatë...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...