Meta hapur kunër Bashës: Turpin e faqen e zezë e paçin ata që më...

Presidenti Ilir Meta ka akuzuar opozitën për lënien vetëm në betejën ndaj mazhorancës. Në konferencën për shtyp, Ilir Meta i lidhi këto kritika me aktin që PD-ja ndërmori aktin...

ISH-DEPUTETJA E PD, IZMIRA ULQINAKU: VOTA IME SHKON VETËM PËR LIDERIN EUROPIAN E FAMILJARIN...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike për Shkodrën, Izmira Ulqinaku, ka reaguar përmes një statusi në Facebook ku mohon se mbështet një nga kandidatët në garë për kreun e PDSH. Ulqinaku shprehet...

Sali Berisha zbulon pasurinë e tij: Jetoj në apartament 124 m2, ja sa mijë...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për shpalljen e tij “non-grata” nga DASH, duke thënë se ata nuk mund t’i gjejnë asgjë, si përsa i takon pasurisë, por edhe veprimeve...

VIDEO/“Mos fol,o llapaqen”, incidenti i Ballës gjatë deklaratës për media

Një incident i pakëndshëm është regjistruar këtë të premte në oborrin e selisë së Partisë Socialiste, në kohën kur kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, po jepte...

Selami Jenishehri “sfidon” Metën: Nëse më ofrojnë postin e presidentit, e pranoj direkt

Jo vetëm që votoi shkarkimin e presidentit për të drejtat e “nipërve dhe mbesave pensionistë”, por deputeti Selami Jenishehri shkon deri aty sa thotë se do ta pranonte postin...

Yuri Kim i kërkoi Bashës mos ta fuste në listë? Berisha ‘ngre supet’: Ou…...

“A i ka thënë Yuri Kim-Bashës që Berisha mos të jetë në listë?,”-kësaj pyetje ish-kryeministri Sali Berisha nuk i është përgjigjur. Në fjalën e tij, në emisionin “Çim Peka...

DEKLARATA E FORTË/ Sërish në krye të PD? Berisha “tund” demokratët, PARALAJMËRON rikthim të...

Lideri historik i Partisë Demokratike bën deklaratën e fortë, ku paralajmëron një kthim të fuqishëm. Me zë dhe figurë, Berisha u shpreh se do të rikthehej në poste drejtuese...

“Pusho e mos fol”/ Fevziu: Shqiptarët nuk janë delet e Ramës, mos më trego...

Moderatori Blendi Fevziu ka debatuar me gazetarin Robert Rakipllari. Në studion e emisionit të tij “Opinion”, Fevziu tha se nëse krydemokrati Lulzim Basha u fut në zgjedhje, atëherë duhet...

Fevziu fton në emision 4 kandidatët në garë për PD-në, por ja kush e...

Në fjalën hapëse të emisionit, moderatori Blendi Fevziu bëri me dije se janë ftuar të jenë pjesë e panelit të katërt kandidatët për kryetar në Partinë Demokratike dhe i...

Selami Jenisheri në lot: Jam betuar para popullit dhe Ylli Rakipit që nuk do…!

Selami Jenishehri, i partisë së pensionistëve, deputeti që votoi pro shkarkimit të Metës, shpjegoi në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, që nuk ka marrë asnjë lek apo shpërblim,...

Te fundit

Ekspertiza mjeko-ligjore: Karolina nuk vdiq menjëherë, u mbyt nga burri kur ishte duke fjetur

Eksperti mjeko-ligjor ka nxjerrë ekspertizën e vdekjes së 20-vjeçares Karolina, e cila u mbyt nga burri i saj Babis Anagnostopoulos 32 vjeç. Sipas raportit të...

Moderatores së njohur të ‘Top Channel’ i ndodh incidenti i papritur në emision, ndërhyn...

Puntata e djeshme e emisionit ‘Top Arena’ në ‘Top Channel’ u shoqërua me një incident. Moderatorja e njohur, Alesia Bami u pengua tek shkallët gjigante...

Tare ka vënë në siklet të madh gruan e Ramës, ja cila është pyetja...

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama në një intervistë të dhënë për “Ilva Now”, u pyet në lidhje me qëndrimin e bashkëshortit të...