Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

“Shqipëria nuk është e varfër”, Edi Rama në kanalin francez: Jemi mes vendeve më...

Kryeministri Edi Rama zhvilloi nga Nju Jorku, ku dje foli në Asamblenë e Kombeve të bashkuara, një intervistë kanalin francez TV5 Monde, ku preku...

“Sa shumë do doja, ëndërroj të kaloj një natë me Cristiano Ronaldon”, prezantuesja shqiptare...

Viola Spiro është një prej moderatoreve sportive më të njohura në vendin tonë. Prej vitesh tashmë ushtron këtë profesion dhe sigurisht që i njeh...

18-vjeçari i verbër shembull frymëzimi, përfundon me sukses gjimnazin: E vështirë, s’ja dilja dot...

Emisioni “Jeto me Orën” ka sjellë një histori sa frymëzuese aq edhe emocionuese për të gjithë të rinjtë. Nga errësira gjeti dritën! Ai është Elsoni,...