Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Çfarë i ndodhi! Luana Vjollca sapo anulloi të gjitha koncertete e verës për këtë...

Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur e tregut shqiptar, Luana Vjollca ka munguar për më shumë se 1 vit nëpër koncertet e organizuara në qytete...

Çudíra Shqiptare! Këngëtarja shqiptare emërohet specialiste në Ujësjellës

Zaimina Vasjari, këngëtarja shqiptare që prej kohësh ka qëndruar e tërhéqur nga muzika, së fundmi ka marrë një post pune në UKT. Në dokumentin e...

‘Merkato’ e moderatoreve/ Eva Murati drejt Italisë, dy moderatore në garë për ta zëvendësuar...

Moderatorja shumë e njohur e sportit, Eva Murati ka treguar së fundmi se ka marrë oferta goxha tunduese nga projekte mjaft të rëndësishme në...