Iphone 6s 16gb

Shitet iphone 6s 16gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te punuar me te gjitha kartat. Per kontakt 0672644831

Volkswagen Touran

Shitet Volkswagen Touran 1.9 tdi viti 2004 me letra deri me 25.01.2018 ne gjendje shum te mire...

Më mirë të dish apo (sesa) të kesh?!

Nga Marin Mema Nuk do të ekzagjeroja, nëse do të thosha se Shqipëria është një vendi unikal sa i takon pasurive turistike referuar hapësirës së saj, por padyshim mbetet edhe më...

Viti i Ri ishte atëherë kur bredhi zbukurohej me pambuk e të shijonte një...

Nga Alma Nikolli Si për shumë gjëra të tjera, ndoshta edhe për Vitin e Ri e ka fajin komunizmi. Duke zhdukur çdo festë fetare, regjimi totalitar “lulëzoi” mbrëmje si ajo...

Passat viti 2004

0674608171

Benz Mercedes C Class 220 CDI

Per informacione te metejshme na kontaktoni...

iPhone 5s 16GB

iPhone 5s 16GB, ne gjendje te mire pune dhe vizuale, shenja e gishtit nuk i punon (touch id), bateria i mban mire, vjen me karikues,...

Volvo

Viti 2005 Nafte 2400kw Tel 0699393090

Ford gi

Ford 0673758402 Model gi Viti 2003 Fiesta1.4 naft Dogan te paguar Makina eshte e sapoardhur me dogan te paguar shum e mirembajtur

Fotografi të rralla nga funerali i Atë Gjergj Fishtës realizuar nga Geg Marubi

6 vjet nga dita, kur u largua nga kjo botë frati i famshëm, shkrimtari i shquar, publicisti e mbrojtësi i madh i Çështjes Shqiptare dhe një fjalim i ndjerë...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...