NGJARJA NE SHKODËR, POLICIA JEP DETAJE

Shkodër/Informacion paraprak Më datë 04.04.2021, rreth orës 21:10, në fshatin Dobraç i Ri, Njësia Administrative Rrethina, Shkodër, duke udhëtuar me automjet është vrarë me armë zjarri shtetasi B. P. rreth...

NGJARJE E RËNDË NË SHKODËR. TË SHTËNA NË AFËRSI TË UNAZËS

Shkodër/Informacion paraprak Më datë 04.04.2021, rreth orës 21:10, në fshatin Dobraç i Ri, Njësia Administrative Rrethina, Shkodër, duke udhëtuar me automjet është vrarë me armë zjarri shtetasi B. P. rreth...

KAMERA E FSHEHTË/ Deputeti kapet duke bërë pazar me një femër: Do fitosh 120...

Deputeti Selami Jenisheri, i cili është edhe kryetari i Partisë së Pensionistëve, ka rënë pre e një kamera të fshehtë nga emisioni Fiks Fare. Ai është filmuar duke bërë pazar...

Arjan Sala do shpallet dëshmor/ Shokët tregojnë si shpëtoi të tjerët: Ia mori bombolën...

Arjan Sala u kthye në shtëpi i pajetë pas një lufte me zjarrin prej nga ku shpëtoi jetët e shumë njerëzve që gjendeshin në magazinat nëntokësore të një qendre...

Sakrifikoi veten për të shpëtuar punonjësit/ Shokët: Ia mori bombolën nga dora një personi

Disa çaste më parë janë publikuar disa detaje të reja në lidhje me Arjan Salën. 33-vjeçari u gjet i pajetë pas një “lufte” me zjarrin prej nga ku shpëtoi...

E rende ne Shkoder/ Hidhet nga kati i 4, humb jeten 65 vjeçari

Shkodër/Informacion Paraprak Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylgebu, Shkodër, se shtetasi A. M. 65 vjeç , banues në lagje Naim Gjylbegu, në kushte...

Ishte gjallë për 24 orë/ Arjan Sala u gjet në fund të magazinës, ishte...

Detaje të reja janë zbardhur nga gjetja e trupit të 32-vjeçarit, Arjan Sala, roja i cili sakrifikoi veten për të shpëtuar punonjësit e magazinës që ishtë përfshirë nga flakët...

IU DOGJ BUJTINA, FLET PRONARI: NUK E DI KUSH MUND TA KETE BERE, S’KAM...

Pronari i bujtines “Buni i Bajraktarit”, Gezim Olaj ka folur per djegien e ndodhur mbreme ne bujtinen e tij.Ai thote se nuk ka probleme me askend dhe nuk e...

PËRSONA TË PAIDENTIFIKUAR I VËNË FLAKËN BUJTINËS NË QAFË THORE, DEMI 3 MILIONË EURO

Digjet Buni i Bajraktarit ne Qafe Thore ne aksin qe te çon drejt Thethit. Demi ekonomik eshte rreth 3 milion euro. Bujtina e djegur eshte e biznesmenit Gezim Olaj...

Gjithçka e shkrumbuar, pamjet brenda magazinës ku humbi jetën 32-vjeçari (Foto)

Këto janë pamjet brenda magazinës tek Casa Italia, e cila u përfshi nga flakët që nga pasditja e së mërkurës dhe vetëm sot u bë e munduar shuarja e...

Te fundit

Foto-E pazakontë në Shkodër/ Qyteti zgjohet dy ngjyresh

Mëngjesin e sotëm Shkodra është zgjuar e zbardhur nga breshëri dhe ne disa zona ku ka gjelberim e me ngjyre te gjelbër duke qene...

DUBAI, DESTINACIONI QË TË GJITHË VIPAT DHE BIZNESMENËT MË TË RËNDËSISHËM SHQIPTAR PO ZGJEDHIN...

A ju ka rënë në sy që kohët e fundit shumë VIP-a shqiptarë zgjedhin si destinacion Dubain? Patjetër që po... Duket se tashmë ky...

40 NDRYSHIMET NË KODIN RRUGOR, ‘FERRI’ QË PRET SHOFERËT E DEHUR

Në seancën e fundit plenare, Parlamenti miratoi paktën e ndryshimeve në Kodin Rrugor, të cilat presin firmën e Presidentit për të hyrë në fuqi....