GJENDET E VDEKUR NJE GRUA NE SHKODER, NE TRUPIN E VIKTIMES PLAGE NGA MJETE...

Nje ngjarje e rende eshte shenuar mesditen e se enjtes ku nje grua e moshes rreth 45 vjec eshte gjetur pa jete. Nga sa behet me dije e ndjera ka...

Mesazhet e fshira nga e-maili i japin një kthesë të re çështjes, Google hedh...

Google ka hedhur dritë mbi rastin e 19-vjeçares shqiptare të zhdukur në Greqi. Mesazhet elektronike të fshira në e-mailin e saj, i japin një kthesë të re çështjes. Sipas mediave...

Zhdukja e 19-vjeçares shqiptare në Greqi/ Publikohen të dhënat e ‘Google’ në telefonin e...

Artemis Vasili, është e reja shqiptare e cila prej 6 muajsh ka humbur gjurmët, ndërsa familjarët apelojnë për gjetjen e saj. Dhe së fundmi janë zbuluar faktet e reja për...

SHKODËR/ BIE NË PUS, ZJRARRFIKËSIT NXJERRIN PA JETË 45 VJEÇARIN

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen Bahçallek të Shkodrës ku një përson i gjinisë mashkull rreth 45 vjeç ka humbur jetën. I ndjeri kishte rënë...

Ekzekutimi i ‘Kumbarit’, Ardi Veliu mbledh drejtuesit e Policisë në Shkodër

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu ka mbledhur kupolën e Policisë së Shkodrës për vrasjen e Bardhok Pllanajt 2 ditë më parë gjatë një atentati. BalkanWeb raporton se në...

Ferizaj, denoncon se po i trafikojnë vajzën minorene, polica: Jemi të zënë!

Nëna e dy fëmijëve 15 vjeç dhe 3 vjeç, e divorcuar, ankohet në Fiks Fare që policia e Ferizajt nuk ka marrë seriozisht denoncimin e saj të bërë më...

Pamje nga aksidenti i ish-deputetit… 100 mijë euro shkojnë në kosh! Benz-i thyen xhamat...

Mbrëmjen e kaluar është regjistruar një ngjarje e rëndë pranë stadiumit “Air Albania”. Ish-deputeti Aqif Rakipi është aksidentuar teksa udhëtonte me një automjet të tipit ‘Mercedez Benz”, në momentin që...

Aksidentohet ish-deputeti , përplaset me një makinë tek “Air Albania”

Ish-deputeti Aqif Rakipi është aksidentuar mbrëmjen e sotme. Ngjarja mësohet se ka ndodhur pranë stadiumit “Air Albania”. Mësohet se Rakipi po udhëtonte me një automjet të llojit “Mercedez Benz”...

VRASJA NË SHKODËR, 120 PLUMBA NË MJETIN E VIKTIMËS

Mbi 120 plumba automatiku janë derdhur në makinën e shtetasit Bardhok Plani, i cili mbeti i vrarë. Mbi 20 plumba përfunduan në trupin e viktimës duke e lënë të...

VRASJA NË SHKODËR/ DETAJE TË REJA, GJENDEN DY ARMË ZJARRI

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja me armë zjarri e shtetasit me Iniciale B.P në Shkodër. Burimet bëjnë me dije se B.P. është ekzekutuar me kallashnikov, teksa makina...

Te fundit

Foto-E pazakontë në Shkodër/ Qyteti zgjohet dy ngjyresh

Mëngjesin e sotëm Shkodra është zgjuar e zbardhur nga breshëri dhe ne disa zona ku ka gjelberim e me ngjyre te gjelbër duke qene...

DUBAI, DESTINACIONI QË TË GJITHË VIPAT DHE BIZNESMENËT MË TË RËNDËSISHËM SHQIPTAR PO ZGJEDHIN...

A ju ka rënë në sy që kohët e fundit shumë VIP-a shqiptarë zgjedhin si destinacion Dubain? Patjetër që po... Duket se tashmë ky...

40 NDRYSHIMET NË KODIN RRUGOR, ‘FERRI’ QË PRET SHOFERËT E DEHUR

Në seancën e fundit plenare, Parlamenti miratoi paktën e ndryshimeve në Kodin Rrugor, të cilat presin firmën e Presidentit për të hyrë në fuqi....