SHKODËR/ BIE NË PUS, ZJRARRFIKËSIT NXJERRIN PA JETË 45 VJEÇARIN

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen Bahçallek të Shkodrës ku një përson i gjinisë mashkull rreth 45 vjeç ka humbur jetën. I ndjeri kishte rënë...

Ekzekutimi i ‘Kumbarit’, Ardi Veliu mbledh drejtuesit e Policisë në Shkodër

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu ka mbledhur kupolën e Policisë së Shkodrës për vrasjen e Bardhok Pllanajt 2 ditë më parë gjatë një atentati. BalkanWeb raporton se në...

Ferizaj, denoncon se po i trafikojnë vajzën minorene, polica: Jemi të zënë!

Nëna e dy fëmijëve 15 vjeç dhe 3 vjeç, e divorcuar, ankohet në Fiks Fare që policia e Ferizajt nuk ka marrë seriozisht denoncimin e saj të bërë më...

Pamje nga aksidenti i ish-deputetit… 100 mijë euro shkojnë në kosh! Benz-i thyen xhamat...

Mbrëmjen e kaluar është regjistruar një ngjarje e rëndë pranë stadiumit “Air Albania”. Ish-deputeti Aqif Rakipi është aksidentuar teksa udhëtonte me një automjet të tipit ‘Mercedez Benz”, në momentin që...

Aksidentohet ish-deputeti , përplaset me një makinë tek “Air Albania”

Ish-deputeti Aqif Rakipi është aksidentuar mbrëmjen e sotme. Ngjarja mësohet se ka ndodhur pranë stadiumit “Air Albania”. Mësohet se Rakipi po udhëtonte me një automjet të llojit “Mercedez Benz”...

VRASJA NË SHKODËR, 120 PLUMBA NË MJETIN E VIKTIMËS

Mbi 120 plumba automatiku janë derdhur në makinën e shtetasit Bardhok Plani, i cili mbeti i vrarë. Mbi 20 plumba përfunduan në trupin e viktimës duke e lënë të...

VRASJA NË SHKODËR/ DETAJE TË REJA, GJENDEN DY ARMË ZJARRI

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja me armë zjarri e shtetasit me Iniciale B.P në Shkodër. Burimet bëjnë me dije se B.P. është ekzekutuar me kallashnikov, teksa makina...

NGJARJA NE SHKODËR, POLICIA JEP DETAJE

Shkodër/Informacion paraprak Më datë 04.04.2021, rreth orës 21:10, në fshatin Dobraç i Ri, Njësia Administrative Rrethina, Shkodër, duke udhëtuar me automjet është vrarë me armë zjarri shtetasi B. P. rreth...

NGJARJE E RËNDË NË SHKODËR. TË SHTËNA NË AFËRSI TË UNAZËS

Shkodër/Informacion paraprak Më datë 04.04.2021, rreth orës 21:10, në fshatin Dobraç i Ri, Njësia Administrative Rrethina, Shkodër, duke udhëtuar me automjet është vrarë me armë zjarri shtetasi B. P. rreth...

KAMERA E FSHEHTË/ Deputeti kapet duke bërë pazar me një femër: Do fitosh 120...

Deputeti Selami Jenisheri, i cili është edhe kryetari i Partisë së Pensionistëve, ka rënë pre e një kamera të fshehtë nga emisioni Fiks Fare. Ai është filmuar duke bërë pazar...

Te fundit

Tradhëtia e burrave, Shqipja tregon eksperiencën e të njohurit: Shoku im ka një grua...

Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell” u diskutua tema “pse tradhtojnë burrat?”. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, u shpreh se ka...

Mori policinë pas agravimit të situatës, Arbana Osmani tregon çfarë ka ndodhur me dy...

Dy të rinj kundër të gjithëve! Kjo ishte historia e Ersoneldës dhe Stiljanos, dy të rinj qe dashuronin njëri-tjetrin, por të afërmit e Ersoneldës...

Komiteti merr vendimin, këto janë masat e reja ndaj situatët së Covid

Në mbledhjen e fundit të Komitetit Teknik të Ekspertëve, u vendos që personat që do të vijnë nga Maqedonia e Veriut dhe Greqia, do...