Horoskopi javor, nga 13 maj deri në 19 maj 2019

Dashi Dashuria: Dashuria këtë javë nuk do të ketë rezultate pozitive, por që nga e premtja ju mund të gjeni marrëveshjen me partnerin që gjatë ditëve të para duket se...

Shëndeti, dashuria e financat. Horoskopi i muajit maj

Dashi Gjatë muajit maj duhet të keni kujdes ju të shenjës së dashit, pasi përgjegjësitë familjare do ju tërheqin vëmendjen nga dëshirat personale apo planet. Mos u përpiqni t’i evitoni detyrat...

Lum kush i ka! Këto janë 3 femrat më të ndershme të horoskopit…

Ditët e sotme është e vështirë te dallosh njerëzit e sinqertë nga njerëzit që mbajnë maskë. Ama shkenca e astrologjisë duket se na vjen në ndihmë në këtë drejtim. Këto janë...

Ndryshime te bukura per kete 3 shenja horoskopi, ja cfare i pret gjat muajit...

Binjakët – Këtë muaj shenja e binjakëve do të jete e fokusuar tërësisht tek paratë. Shumicën e rasteve të ardhurat janë një stimulues për ju në mënyrë që të vijoni...

Femrat me tradhetare te horoskopit, ja 2 shenjat qe bejne namin…

Tradhëtia është e pranishme te të dyja gjinitë. Sipas intv.al nëse një femër i përket kësaj shenje horoskopi ka më shumë mundësi për të tradhëtuar në krahasim me shenjat e...

Horoskopi i dashurisë për muajin Maj! Këto janë shenjat fatlume dhe ato që janë...

DASHI: Dashuria është sërish protagoniste në jetën tuaj. Marrëdhëniet që kanë lindur në fund të prillit janë shumë të rëndësishme. Të gjithë planetët do të jenë në favorin tuaj më...

‘Do ju ndryshoje jeta per mire’ Ja kush jane 2 shenjat me te favorizuara...

DEMI- Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si me...

“Për t’i pirë në kupë”! 4 femrat e Horoskopit që ngjallin zili tek të...

Pavarësisht faktit nëse e besojmë atë që thotë zodiaku ose jo, e vërteta është se në pjesën më të madhe të rasteve, bëhemi kuriozë të dimë se ç’thotë për...

Probleme per kete shenje horoskopi, ja cfare parashikon astrologia MERI per cdo shenje…

Duke filluar nga dita e djeshme, një planet i ri do të zërë vend në shenjën e Demit. Po flasim për Mërkurin, i cili ndryshe nga më parë do të...

HOROSKOPI JAVOR i astrologut Paolo Fox, 27 janar 2 shkurt 2020

Dashi Javën tjetër mund të jetë e nevojshme të ndihmoni një bashkëpunëtor ose mik që është në vështirësi. Në dashuri ditët e ardhshme mund të keni vështirësi të shprehni ndjenjat....

Te fundit

“Edi Ramës duhet t’i priten duart …” / Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Roland Bejko ka folur mbi situatën në Partinë Demokratike teksa edhe analizoi zgjedhjet e 25 prillit. Në një intervistë...

Temperaturat “plasin” termometrin, po vjen i nxehti afrikan, bëhuni gati

Fenomeni i ashtuquajtur “liqeni i ftohtë” i cili goditi javën e shkuar edhe vendin tonë, tanimë po i lë vendin të nxehtit afrikan që...

Horoskopi ditor, e diele date 25 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): Do të jeni shumë më të hapur për idetë e reja dhe mendimin ndryshe. Fundja mos harroninse vetëm...