Netë të zjarrta ju presin, shenjat e horoskopit më me fat në dashuri këtë...

Tashmë është momenti i tyre. Si çdo javë, Parada e Horoskopit vë në plan të parë shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e dashurisë. Ja cilat janë shenjat...

Horoskopi bekon këto dy shenja: Do ketë fat në pasuri dhe dashuri

Sa herë ju ka ndodhur të jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve dhe miqve tuaj, ndërkohë që në jetë tuaj gjithçka është më kaotike se kurrë më parë? Një shprehje...

Ekuinoksi pranveror: Shenjat e Horoskopit duhet të përgatiten për ndryshime rrënjësore në jetë

Ndryshimet kozmike do të shoqërohet me jo pak ndryshime e një cikël i ri astrologjik po fillon. Përgatituni të rilindni e t’i vendosni vetes qëllime të reja. Do të jeni...

Horoskopi i të enjtes/ Lajme të këqija për këto shenja

Dashi-Kjo ditë do të jetë e mbushur me nervozizëm, ku bëni mirë që të mendoheni para se të flisni, në mënyrë që të shmangni çdo debat. Mundohuni që sqarimet...

Horoskopi i datës 28 mars 2019

Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur me nervozizëm, ku bëni mirë që të mendoheni para se të flisni, në mënyrë që të shmangni çdo debat. Mundohuni që sqarimet...

”Kane lindur me kemishe” Ja kush jane 2 shenjat e horoskopit qe e kane...

Sa herë ju ka qelluar qe jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve dhe miqve tuaj, ndërkohë që në jetë tuaj gjithçka është më kaotike se kurrë më parë? Sepse një...

Horoskopi, 27 mars 2019

Dashi Lajme të vogla, por të mira në të gjitha aspektet, edhe në atë sentimental. Bëjani të ditur të tjerëve se po takoheni me një mashkull të ri, por këtë...

Shenja e Demit është makina e gjallë e së vërtetës: mos u thoni budalliqe!

Demi është shenja më e ndershme dhe besnike e të gjithë zodiakut, konkret dhe besnik. Ata që zgjedhin të qëndrojnë me një person të lindur nën këtë shenjë të...

“Të lindur me këmishë”! 3 shenjat e Horoskopit, që kanë më shumë fat…

Në kuptimin etimologjik, fati i referohet rezultatit pozitiv të një ngjarjeje. Nga një perspektivë tjetër, definohet si një seri ngjarjesh ose situatash me fat apo pa fat, të cilat...

Do mbledhin paratë me lopatë, këto janë 3 shenjat që do të pasurohen gjatë...

Edhe pse punojmë shumë apo kërkojmë të bëjmë para pafund, e ardhmja është e shkruar dhe secili do të marrë atë që është parashikuar. Për vitin 2019-të, astrologët kanë parashikuar...

Te fundit

Befason Viola Spiro, tregon emrin e futbollistit që do dilte në një darkë romantike:...

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, kanë qenë të ftuara 4 moderatore sporti, mjaft të talentuara dhe që ia kanë fituar zemrën publikut. Bëhet fjalë...

Në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit? Cindy Marina pranon për herë të...

Një ndër katër moderatoret e sportit që kanë qenë të ftuara sot në emisionin “Rudina” ka qenë Cindy Marina e cila ka lënë SHBA...

Rritja e çmimit të bukës! E veshur firmato, Grida Duma sulmon Qeverinë

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka sulmuar mazhorancën socialiste për mosmbajtjen e premtimeve. Përmes një videoje në rrjetet sociale, Duma ka pasqyruar disa deklarata...