Horoskopi ditor, e premte 20 shtator 2019

Dashi Dashuria: Çiftet e konsoliduara mund të arrijnë në një pikë kthese. Kthimi i një personi të rëndësishëm do të shqetësojë ekuilibrin tuaj. Beqarët do duhet të bëjnë një provim...

Horoskopi javor, nga 20 maj deri në 26 maj 2019/Paolo Fox tregon çfarë do...

Dashi: Marsi do të ndikojë më së shumti në jetën tuaj intime. Të lindurit në shenjën e Dashit janë zakonisht të rezervuar, por në ditët në vijim do të...

Do të hapin dyert e zemrës në vitin 2020/ 5 shenjat e horoskopit që...

Dashi Si një dash, ju keni energjinë natyrale të të qënit tërheqës dhe për të bërë sa më shpejt një lëvizje. gjithashtu ju keni aftësinë për ti bërë të tjerët...

‘Dikush po ju pengon’ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje nga dikush qe po e...

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK: VETBESIM I TEPRUAR Sot ne Harten e qiellit do dominojne pozicionet e planeteve qe lidhen me Token Dielli ne Dem takohet me Uranin Nderkohe Hena e ngrene ne shenjen...

Horoskopi ditor, e enjet date 16 shtator 2021

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të enjte 16, do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla...

Çfarë ka rezervuar Karma në vitin 2020 në bazë të shenjës tënde të HOROSKOPIT

Është momenti të mësoni se çfarë ka rezervuar Karma për ju në vitin 2020 në bazë të shenjës zodiakale. Zbuloni nëse korrespondon me dëshirat tuaja ose jo. Dashi Në vitin 2020...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 22 GUSHT 2019

Dashi Ju pret një e enjte vërtetë interesante, gjatë së cilës do keni mundësi të guxoni, të merreni me gjëra të reja dhe të përfshiheni në projekte të cilat nuk...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për muajin mars 2020

Ky është horoskopi për muajin mars 2020 që noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndj enjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e...

Horoskopi 25 Dhjetor 2019

Dashi –Sot duhet të kujdeseni për shëndetin tuaj dhe më në fund e kuptoni rëndësinë e dietës dhe stërvitjes. Megjithatë, sot ju mund të provoni një kuzhinë të ndryshme...

Horoskopi ditor, e premte datë 5 shkurt 2021

Dashi   Yjet do ju sjellin shumë konfuzion në dashuri: kini kujdes nga tradhtitë, mund të bini në tundim, por më pas të pendoheni. Në punë, bashkëpunimet e reja mund të...

Te fundit

Moderatorja shqiptare rrëfen historinë: Si e mora vesh që burri më tradhtonte në lokalin...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Mbrëmjen...

Ritvana i shkruan gjatë takimit, Argjendi puth Mikelën. Momenti kur nuk e dinin se...

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por kishte diçka më shumë kur mendonin se u fikën kamerat. Në një...

ME FOTO: Preket godina historike në Shkodër, ndërhyjnë në projekt, vendosin 3 kate! Kush...

Një denoncim është bërë lidhur me godinën e re të Absamblit Arkitektonik të qendrës historike në Shkodër. E gjithë zona është projektuar që të...