Horoskopi ditor, e enjte date 24 qershor 2021

Dashi Dashuria: Në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Ju do të keni favorin e Venusit për disa çështje të zemrës. Beqarët mund të...

Horoskopi ditor, e marte date 7 shtator 2021

Dashi Kjo ditë e dytë e javës së 35-të, paraqitet e qetë, ndërsa këshillohet që ata që janë në një marrëdhënie të komunikojnë hapur me partnerin për çdo shqetësim që...

Katër të dashurit perfekt i përkasin këtyre shenjave astrologjike!

Demi Shenja që nuk e humbet kurrë durimin në dashuri dhe i kushton vëmendje çdo detaje tek partneri. Bricjapi Që duket i ftohtë në pamje të parë, por nuk është kështu. Partneri...

Horoskopi ditor, e enjte date 3 qershor 2021

Dashi Kjo pjesë e parë e qershorit është shumë e rëndësishme për ju veçanërisht për fillimin e projekteve të reja. Keni shumë ide, keni punuar për disa prej tyre për...

Horoskopi ditor, e premte date 19 shkurt 2021

Dashi Nesër do të jetë një ditë e nënshtruar për sa i përket dashurisë dhe e gjitha për shkak të Hënës jo në favorin tuaj. Për këtë arsye, shmangni diskutimet...

Horoskopi ditor, e premte date 12 shkurt 2021

Dashi Saturni është në opozitë, ju duhet të jepni maksimumin për të arritur qëllimet tuaja. Besoni në veten tuaj më shumë dhe do të merrni rezultatet e shpresuara. Demi Ju mund të...

Horoskopi ditor, e shtune date 21 gusht 2021

Dashi Edhe nesër do të bëni një hap të vogël drejt ëndrrës suaj të madhe. Mos shpërfillni çdo përparim të mundshëm. Përpiquni të përdorni çdo ndihmë që ju ofrohet. Demi Ka kohë...

Horoskopi ditor, e diele date 12 shtator 2021

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por nesër është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më...

Kujdes kur bëni shoqëri! Vetëm këto shenja të horoskopit janë miq për kokë

Sipas astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tjetrin, keshtu qe kujdes kur beni shoqeri. Binjakët dhe Luani Këta janë...

Lajme aspak të mira! Shenjat e horoskopit që nuk do e mbyllin mirë 2020

Peshorja Jupiteri është futur në zonën e familjes, dhe kjo krijon një ndjesi pasigurie, qoftë nga ana emocionale, qoftë nga ajo fizike. Po ashtu, marrëdhëniet që keni janë duke u vënë...

Te fundit

Moderatorja shqiptare rrëfen historinë: Si e mora vesh që burri më tradhtonte në lokalin...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Mbrëmjen...

Ritvana i shkruan gjatë takimit, Argjendi puth Mikelën. Momenti kur nuk e dinin se...

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por kishte diçka më shumë kur mendonin se u fikën kamerat. Në një...

ME FOTO: Preket godina historike në Shkodër, ndërhyjnë në projekt, vendosin 3 kate! Kush...

Një denoncim është bërë lidhur me godinën e re të Absamblit Arkitektonik të qendrës historike në Shkodër. E gjithë zona është projektuar që të...