Horoskopi i datës 1 prill 2019

Dashi Dashuria: Sot ju do të rinovoni besimin në të dashurin/ën tuaj dhe madje edhe nëse do të ketë pak ndërhyrje, ata nuk do të jenë aq seriozë sa të...

Horoskopi i dashurisë Prill 2019/Çfarë do ndodhë me 12 shenjat e horoskopit këtë muaj?

DASHI: Në aspektin sentimental, jeni në një fazë shumë të mirë. Disa nga të lindurit në shenjën e Dashit janë zhgënjyer në të kaluarën, por tani po jetojnë një...

Horoskopi mujor Prill 2019/Surprizat në punë dhe në aspektin financiar për çdo shenjë

DASHI: Vazhdon faza e rikuperimit për të lindurit e kësaj shenje. Ju kujtojmë se keni që nga viti i kaluar që po përballeni me vështirësi në aspektin profesional. Për...

HOROSKOPI date 31 MARS, astrologia MERI paralajmeron kete shenje ne dashuri…

Dashi: Hëna dhe Jupiteri do bëhen bashkë sot për t’iu krijuar nja ambient sa më të këndshëm ku do mbizotërojë ekuilibri dhe entuziazmi. Për ju të dashuruarit do jetë një...

Kjo është Arsyeja Përse të Kesh Shigjetarin në Shoqërinë Tënde është Fati më i...

Të gjitha shenjat e zodiakut janë të veçanta, por askush nuk është aq i mirë sa Shigjetari. Shigjetarët shpesh shquhen për njerëzit më të qetë në dhomë. Me temperament të...

5 shenjat e horoskopit që ju “piu e zeza” po i kundërshtuat!

A e gjeni veten? Zodiaku ka shumë veçori, duke përfshirë atë të aftësisë për të përcaktuar personalitetin e çdo shenje. Ka 5 shenja më komplekse të zodiakut. Këtu janë...

E keni ditur gjithmonë gabim/Ju nuk i përkisni shenjës tuaj të horoskopit

Lajmi i keq për të gjithë ata që rregullisht e nisin ditën duke i hedhur një sy parashikimit të yjeve është se gjithë këtë kohë mund të kenë lexuar...

Ja me cilën Shenjë Horoskopi të Shkon “muhabeti vaj” në Jetë e Dashuri

Ndërsa shumë skeptikë e konsiderojnë Zodiakun si “absurd”, studimi i astrologjisë mbështet në të vërtetë nga një numër në rritje studimesh shkencore. Sipas hulumtimit të publikuar në Nature Neuroscience dhe...

Puna, shëndeti dhe ndjenjat/ Horoskopi për ditën e shtunë

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 30 mars 2019 Dashi Mund të përballeni me mundësi të shumta të cilat duhet ti kapni fluturimthi, për ti dhënë një kthesë jetës tuaj...

Mos fli gjumë pa e lexuar Merin, paralajmëron shenjat: Këtë muaj do lëndoheni keq...

Kemi kaluar në javët e fundit të Marsit, por duket se për ditët në vijim nuk ka lajme të mira. Astrologia e njohur Meri Shehu ka bërë një rënditje, sipas...

Te fundit

Befason Viola Spiro, tregon emrin e futbollistit që do dilte në një darkë romantike:...

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, kanë qenë të ftuara 4 moderatore sporti, mjaft të talentuara dhe që ia kanë fituar zemrën publikut. Bëhet fjalë...

Në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit? Cindy Marina pranon për herë të...

Një ndër katër moderatoret e sportit që kanë qenë të ftuara sot në emisionin “Rudina” ka qenë Cindy Marina e cila ka lënë SHBA...

Rritja e çmimit të bukës! E veshur firmato, Grida Duma sulmon Qeverinë

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka sulmuar mazhorancën socialiste për mosmbajtjen e premtimeve. Përmes një videoje në rrjetet sociale, Duma ka pasqyruar disa deklarata...