Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Moderatorja e njohur shqiptare humb njeriun e saj të zemrës: I shtrenjti im nuk...

Dita e martë ishte një ditë e trishtë për moderatoren e njohur shqiptare, Vilma Mashën. Gazetarja e njohur e sportit ka humbur njeriun e...

Publikohet videoja e kryeministrit Rama ku hedh tutje flamurin amerikan: Hiqe mo këtë! (VIDEO)

Një video e Ramës teksa hedh tutje flamurin amerikan po bëhet virale në rrjetet sociale. Videoja është postuar nga ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook. “Instikti...

“Kam humbur vajzën”, sipërmarrësja e njohur ndan momentin më të vështirë të jetës

Antonela Hako është një nga emrat më të dëgjuar në fushën e biznesit shqiptar. Ajo prej vitesh është sipërmarrëse e njohur dhe ka spikatur...