Dikur këngëtare e shquar në Shqipëri, sot shet lule në cep të rrugës. Ç’të...

Virgjini Mile Ristani, dikur një këngëtare e shquar e Ansamblit të këngëve dhe valleve në Berat dhe më pas në Tiranë,rrëfen mes lotësh duke kujtuar me nostalgji vitet e...

Anila Basha jep një këshillë për ata që duan të kenë një fëmijë por...

Në studion e Rudina Magjistarit në Tv Klan, ka qenë e ftuar gazetarja Anila Basha e cila vjen me statusin e mamit. Ajo ka treguar përjetimet e para kur lindi...

Preu gishtat në vendin e punës, prokuroria nuk bën asgjë dhe …

Në muajin Korrik emisioni “Stop” trajtoi rastin e një 20-vjeçari, i cili u aksidentua në ambientet e punë. Për pasojë ai dëmtoi gishtat poshtë makinerisë së ndezur që prodhonte kartona...

Vjehrra nuk i linte të flinin bashkë në një krevat, historia e çiftit që...

Një djali i ri, 29 vjeç ndodhet mes dy zjarreve. Ai duhet të zgjedhë mes nënës së tij dhe gruas së jetës, për të cilën thotë se e do.   Në...

Ardit Gjebrea ”përplaset” me të ftuarit në emision: Më zuri dhimbja e kokës…

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, duke dëgjuar historinë e Siketit dhe Matildës, Ardit Gjebrea u bë me dhimbje koke dhe shprehet se prindërit e shkretë vuajnë shumë...

PËRLOTËSE! Kërkon nënën biologjike раѕ 46 vjetëѕh, рor ajo zbulon ѕe…

E ftuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek “E Diela Shqiptare” ka qenë Gentiana, e cila rrë feu se ka ardhur të kërkojë prindërit e saj biologjikë. Ajo...

“Krushka nuk i linte të flinin bashkë në një krevat”/ Historia e çiftit që...

Një djali i ri, 29 vjeç ndodhet mes dy zjarreve. Ai duhet të zgjedhë mes nënës së tij dhe gruas së jetës, për të cilën thotë se e do. Në...

Gallatë në studio…/ Eni Çobani e pyet si e do nusen, habit i ftuari...

Gëzimi i cili është bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” ka treguar se është mjaft i zhgënjyer nga motrat dhe vëllai i tij. Sipas tij motra e tij Lumturie...

Debate të ashpra mes vjehrrës e nuses, djali: Nisa të flisja me vajza të...

Siketi i ftuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, tek E Diela Shqiptare ka treguar historinë e jetës së tij duke shpresuar faljen dhe rikthimin e bashkëshortes së...

Agetina për krushkën: Nuk i linte të flinin bashkë në një krevat, vajza ime...

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” është trajtuar historia e Siketit dhe bashkëshortes së tij, të cilët kanë probleme për shkak të marrëdhënies së agravuar mes saj, Matildës...

Te fundit

Befason Viola Spiro, tregon emrin e futbollistit që do dilte në një darkë romantike:...

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, kanë qenë të ftuara 4 moderatore sporti, mjaft të talentuara dhe që ia kanë fituar zemrën publikut. Bëhet fjalë...

Në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit? Cindy Marina pranon për herë të...

Një ndër katër moderatoret e sportit që kanë qenë të ftuara sot në emisionin “Rudina” ka qenë Cindy Marina e cila ka lënë SHBA...

Rritja e çmimit të bukës! E veshur firmato, Grida Duma sulmon Qeverinë

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka sulmuar mazhorancën socialiste për mosmbajtjen e premtimeve. Përmes një videoje në rrjetet sociale, Duma ka pasqyruar disa deklarata...