Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Feston sot 58 vjetorin, kënga e Bujar Qamilit, lule e bukur në çdo stinë,...

Bujar Qamili një zë i magjishëm dhe një thesar i këngës shqiptare erdhi me një projekt të ri në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur...

“Pse nuk ndihmon nanën në punët e shtëpisë”, vajzat shkodrane dalin kundër paragjykime për...

Futbolli është një ndër sportet që dominohet nga bota e djemve, por ka edhe shumë vajza që e kanë pasion. Më të fundit janë...

Skulptori që bën punime në torta: Kërkesa më e çuditshme kanë qenë organet gjenitale

Bledian Brahimllari është skulptori, i cili ndryshe nga të tjerët punon me çokollatë. Ai dizenjon torta ose me çokollatë bën punime të ndryshme si...