‘Ishim në miting dhe na doli Saliu përpara’, Rama zbulon konfliktet e para me...

Kryeministri Edi Rama i ftuar sot në “E diell” ka zbuluar detaje të patreguara në jetën e tij më parë. Teksa moderatori Edi Manushi i paraqiste disa foto në...

“Do ma lësh Markun ta puth një herë?” Rudina Dembacaj habit me përgjigjen e...

Rrjetet sociale të Rudina Dembacajt tashmë janë të mbushura me foto e video të realizuara me bashkëshortin e saj, Mark Frrokun.Në secilën prej tyre çifti duket shumë i dashuruar...

Rama dhe Basha “kokë më kokë” për audiencën në rrjetet sociale, nuk do ta...

Kryeministri Edi Rama dhe lideri i opozitës Lulzim Basha kanë qenë në të njëjtën kohë të angazhuar në aktivitete të ndryshme. Ndërkohë, interesi për dy liderat politik duket se ka...

PRIVATIZIMI I VLLAZNISË, KOMISIONI I JEP TË DREJTË VALTER FUSHAJ

Komisioni i Pavarur i Prokurimit Publik ka hedhur poshtë thuajse plotësisht kriteret e vendosura nga bashkia Shkodër për privatizimin e Vllaznia sh.a duke pranuar ankimimin që ka bërë “Colosseo...

“Djemtë duan shumë…”, Ana Lleshi tregon pse tradhtojnë burrat: Vajzat pas 2 muajsh lidhje...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, ku u diskutua në lidhje me temën se pse tradhtojnë burrat? Ajo u shpreh se një...

“Besoj isha shqiptari i fundit që…”/ Basha tregon momentin kur i kërkoi dorën Aurelës...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka rrëfyer edhe momentin kur bashkë me dajën ka shkuar për t’i kërkuar dorën e Aurelës në familjen e kësaj të fundit. Të ftuar...

Në Kukës, ku hapet porta e dytë nga qielli i Shqipërisë

Sot do të ulet avioni i parë në Aeroportin e Kukësit ‘Zayed, Flatrat e Veriut’, ku udhëtarët e parë do të jenë çunat e Londrës! Kryeministri Edi Rama ka publikuar...

PSD, DEPUTETI DOSHI: SJELLIM SHPRESËN PËR PUKJANËT

Deputeti i partisë Social Demokrate Tom Doshi ka zhvilluar disa takime në Pukë dhe Fushë Arrës. Fillimisht deputeti Doshi u ndal në qytetin e Pukës duke u takuar me...

VAU DEJËS, DIGJET MAKINA E KRYETARIT TË GRUPSEKSIONIT TË PD

Digjet makina e kryetarit te grupseksionit te Partise Demokratike ne Shelqet te bashkise Vau I Dejes. Ariston Drini ne pronesi te te cilit ehste mjeti tip fuoristrade ford ka...

Propozimi për martesë në televizion, ja si përfundoi historia e dashurisë së ndaluar pas...

Mbrëmjen e djeshme programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi historinë e ndaluar të dashurisë midis Stiljanos dhe Ersoneldës. Ata ishin njohur që në fëmijëri me njëri- tjetrin...

Te fundit

“Sa miliardë euro ke? Nga 1–10?”, nuk përmbahet Rama

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e emisionit humoristik ‘Klanifornia’. Aktori Albano Bogdo, në rolin e Gilbert Fevziut, e pyeti Ramën për...

Një superlajm nga lufta me koronavirusin në Shqipëri

Një lajm fantastik vjen nga lufta me koronavirusin në Shqipëri. Është mbyllur spitali Covid-3 në Tiranë. Shkak është bërë ulja e numrit të pacientëve në...

Nuk do ta besoni! Lulzim Basha përveçse politikan edhe “DJ”…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...