SHKODER MEDIA INFO

194 POSTS

Exclusive articles:

Benet Beci: Bashkë mund të bëjmë punë të mira për Shkodrën, ju e keni në dorë

Me qytetarët e Shkodrës. Çdo takim ka vlerë jo vetëm për të treguar se cila është oferta ime, por edhe për të kuptuar sa...

Beci: Mirëmëngjes me rrugën e Velipojës, bashkë mund të bëjmë punë të tjera të mira për Shkodrën

Mirëmëngjes nga rruga e Velipojës! Bashkë mund të bëjmë punë të tjera të mira për Shkodrën. Ju e keni në dorë! #shkodrapozitive #shkodraepara https://fb.watch/kr4i9GdB8_/?mibextid=cr9u03

Beci: 9 maj 2016, ne zgjodhëm Ditën e Europës për të çelur Muzeun e Fotografisë Marubi

9 maj 2016, 7 vjet më parë, ne zgjodhëm Ditën e Europës për të çelur në Shkodër Muzeun Kombëtar të Fotografisë Marubi. Procesi për ta...

Shpjegim i përmbledhur në 60 sekonda, Beci: Çfarë do të thotë bashki në punë?

Çfarë do të thotë “Bashki në punë”? Shpjegim i përmbledhur në 60 sekonda.#shkodrapozitive https://fb.watch/kqgL5wTKxK/?mibextid=cr9u03

Beci: Nëse duam të fillojmë njē valë transformimi në Shkodër, duhet me votu të dielën

Albumi i një pasditeje mes banorëve të lagjeve pranë stacionit te trenit. 5 ditë nga zgjedhjet: nëse duam të fillojmë një valë transformimi në Shkodër...

Breaking

Çfarë ndodhi me Kiara Titon? Ish-banorja e BBV ka dy fjalë te rendesishme për ndjekësit e saj

Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në “Big Brother...

E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është...

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV, sherret dhe ironitë që do të ….

Sezoni i ri televiziv ka nisur dhe bashkë me...
spot_imgspot_img