SHKODER MEDIA INFO

194 POSTS

Exclusive articles:

Beci: Shkodranët duan ta shohin të realizuar ëndrrën që kanë për këtë qytet

N’Rus. Njerëzit që takoj janë motivimi më i mirë. Faleminderit secilit prej jush. Shkodranët duan ta shohin të realizuar ëndrrën që kanë për këtë...

Benet Beci: S’ka shi që i ndal luleboret me lulëzu

Mirëmëngjes! S’ka shi që i ndal luleboret me lulëzu 😊! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=717784850349633&set=a.131548325639958&type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARCZbU51IqR-e04jORe88TNWv48pUkKi0u78w2R7uuP2GNK_bAlGOYqxSFWmxLYpArlSOpE59_WaLzybV06FAMm4HCNIn8jH6M4VO4fbk23fZPBvu89CKwPlMQcZ0kFFv7p2y1U6j-vq9nqJUM9aHzApfPxbPtHJtoASGDy3YGEQ4RbfHMvwSgwNE35qWOr-YnccrzHFgx8LU1x-7Hi3WKVC7sva66GllfRKcN2zvcTv1D32GQMO0uKrIMXgrzuMBJIi7OCfRGc_2O6ILPvl-Xkz98UorB6Uiib7J7fxpQC3wSjJNEQ&__tn__=-R

Luiz Ejlli në Shkodër, shfaqet krah Benet Becit

Mirëmbrëma nga Shkodra!🧡💙 https://www.facebook.com/100063543730287/posts/pfbid02T3xfnbwUB4u6UokDavVrzr5vNQmNqKB8T9UbGqaoNBu6sodFF6PcDtM1LPN6w37Vl/?mibextid=cr9u03

Benet Beci publikon bisedën me shokun e fëmijërisë: Faleminderit

Edhe kur nisemi për qejf me motora, përfundojmë në biseda pune 😊 Faleminderit Xhimi, shok prej fëmijërisë! https://fb.watch/krlgPE9rUW/?mibextid=cr9u03

Senida Mesi i drejtohet qytetarëve: Duhet ti japim besimin Benetit, njeriut që i ka idetë e qarta nga t’ja nisë punën

Të dashur miq e bashkëqytetarë, shkodran!! Ky postim është për JU! Shkodra në 32 vite demokraci ka pasur zhvillimin a saj… me ulje e ngritjet e...

Breaking

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...

Motrat Zalli rrëfejnë kalvarin e vuajtjeve drejt Britanisë: Hipëm sipër kamionit, shoferi nuk e dinte…

“Good Morning Hope”, kështu titullohet libra i dy shqiptareve...
spot_imgspot_img