SHKODER MEDIA INFO

194 POSTS

Exclusive articles:

Beci: Nëse nuk ka takat, bashkia të heqë dorë nga pronësia e rrugës se Dukagjinit, t’ia kalojë qeverisë

Sot në Shkodër po mbahet protesta e dytë për rrugën e Dukagjinit nga komuniteti i zonës.Deputeti i Partise Socilaiste Benet Beci ka shprehur edhe...

NË SHTOJ TË RI DHE NË VRAKË MBETURINAT LULËZOJNË ÇDO DITË, INSTITUCIONET PËRGJEGJËSE NUK REAGOJNË

Banorët e fshatit Shtoj i Ri në njesinë administrative Rrethina, përballen me një pamje aspak të bukur çdo ditë nga mbeturinat, ku në pamundësi...

BENET BECI: MUNGESA E BASHKËPUNIMIT TË BASHKISË ME QEVERISJEN QENDRORE PO NDIKON NË CILËSINË E JETËS SË SHKODRANËVE

Deputeti i Partisë Socialiste Benet Beci ka zhvilluar një takim me 12 të rinj vullnetarë dhe kryetarin e Shoqatës së invalidëve në Shkodër.Si vëzhgues...

BENET BECI VLERËSON KONTRIBUTIN E ZONJËS TEREZINA MARUBI

Deputeti i Partise Socialiste Benet Beci ka shprehur ngushellimet per ndarjen nga jeta te Zonjes Terezina Marubi. Ne nje postim ne rrjetet sociale, Beci...

SHKODËR, PROBLEM PËR QYTETARËT RRUGËT E AMORTIZUARA

Reshjet e shiut të rëna ditën e sotme kanë rikthyer në vemendje situatën në disa rrugë dytësore në qytetin e Shkodrës, ku si shkak...

Breaking

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...
spot_imgspot_img