SHKODER MEDIA INFO

194 POSTS

Exclusive articles:

Përmirësim rrënjësor i rrjetit të furnizimit me energji, Beci: Investimet në këtë sektor do jenë prioritet

Për 1500 abonentë të OSHEE ne hyrje të Shkodrës, zona tek lagjja "Liria", do të ketë një përmirësim rrënjësor në furnizimin me energji elektrike,...

Beci takim me drejtues e punonjës të OSHEE: Ndërhyrje tek Bexhisteni dhe Dobraç për furnizim më të mirë me energji elektrike

Deputeti i Partisë Socialiste Benet Beci ka zhvilluar një takim me drejtues dhe punonjës të OSHEE për të ndjekur nga afër ndërhyrjet në Bexhisten...

Rruga e Dukagjinit, reagon Angoni: Ku kanë shkuar 12 milionë lekë të akorduara nga qeveria për rrugën?

Pas protestës së banorëve të Dukagjinit për të kërkuar asfaltimin e rrugës që lidh Shkodrën me njësitë vendore Pult, Shosh dhe Shalë ka patur...

Skandaloze 100 metër rrugë e varrezave, e patolerueshme kjo gjëndje për bashkinë Shkodër

Gjendja është skandaloze. Jo më shumë se 100 metër rrugë tek varrezat publike të qytetit te Shkodrës në Stom Golem, dëmton jo vetëm imazhin...

Banorët: 40 vite pa rrugë në mes të qytetit, bashkia nuk na ka premtuar asnjëherë rikonstruksionin

Nga Nereida Vitoja Edhe pse në këtë gjendje prej më shumë se 40 vitesh, banorët tregojnë vështirësitë me të cilat përballen sa herë kjo rrugë...

Breaking

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...
spot_imgspot_img