SHKODER INFO D

26883 POSTS

Exclusive articles:

Fëmija gjeni, 8-vjeçari me inteligjencë mbi normalen fiton konkursin në Francë (Video)

nxhelo Yzeiraj është 8-vjeçari nga Tirana me njohuri të përgjithshme mbi mesataren. Në moshën 1-vjeçare ai është zhvendosur bashkë me familjen për në Francë, ku...

Adoleshentja nxjerr në shitje virgjërinë: Dua të vazhdoj shkollën

Duket sikur është bërë e modës dhe çdo ditë po njihemi me vajza të ndryshme të cilat e nxjerrin në shitje virgjërinë e tyre...

“A mund të nxjerr nga shtëpia mamanë dhe të dashurin e saj parazit?”

Marrëdhëniet nënë-vajzë nuk janë gjithnjë më të mirat. Një vajzë 26 vjeçe është tepër e shqetësuar për sjelljen e një mashkulli që ka hyrë...

Fikeni modemin gjatë natës, valët Wi-Fi po na vrasin

Valët e Wireless-it janë konsideruar si një ndër gjërat më të rrezikshme që teknologjia e ditëve të sotme na ka sjellë. Radio frekuenca jo termike...

Nisi lotaria amerikane! Shqiptarët aplikojnë që në ditën e parë për të prekur ëndrrën

Një vit më parë, gati 13% e popullsisë shqiptare aplikoi për lotarinë amerikane. Duket se edhe këtë vit, aplikimet e shqiptarëve do të jenë...

Breaking

spot_imgspot_img