SHKODER INFO D

25938 POSTS

Exclusive articles:

Historia prekëse e Papa Vojtilës dhe gruas së varfër “Tani e dimë se sa kushton një lutje”

Një grua e veshur thjeshtë, me fytyrë të trishtë, hyri në një dyqan, iu afrua pronarit dhe me përulësi i kërkoi nëse mund të...

Një grua i hap derën një të pastrehu dhe pas 2 javësh gjen këtë në kuzhinen e saj..

Në Minneapolis, Shtetet e Bashkuara, Abi ka një kafe të quajtur Abi’s Café. Përveç të qenit pronare, gruaja gjithashtu punon brenda ambienteve dhe i...

Babait të moshuar i ra ushqimi në këmishë, kur gjithë restoranti po qeshnin me tallje, u dëgjua një zë…

I biri e çoi të atin në restorant për të ngrënë darkë. Babai duke qënë i vjetër dhe i dobët, e hodhi ushqim në...

Në këtë shtet ndalohet përdorimi i celularëve në rrugë

Kalimtarët e varur pas përdorimit të celularëve në Lituani do të detyrohen të mos i përdorin kur kalojnë rrugën. Të mërkurën është aprovuar rregulli...

SHUMË PUNË PËR NJË KAFSHATË

Në Divjakë ka fermerë që punojnë vetëm për t’u ushqyer. Një çift bujqish të kthyer nga emigracioni në Itali ku kanë punuar po në...

Breaking

spot_imgspot_img