SHKODER INFO D

26009 POSTS

Exclusive articles:

Kura e Lëngjeve, 17 Receta Sipas Sëmundjeve

Përveçse të shijshëm (sidomos ata të frutave), lëngjet janë të mbushur edhe me plot ushqyes dhe kanë shumë veti dobiprurëse për shëndetin. Organizmi ynë ndihet...

Tenori për Kumbaron: Shkofsh e mos u kthefsh më kurrë

Pas largimit të ministres së Kulturës Mirela Kumbaro nga posti i saj, ka reaguar dhe tenori Agim Hushi, i cili u bë i njohur...

Ndryshime ne qeveri: Ikin 8 ministra, ja kush i zëvendëson. Erjon Braçe bëhet zv/kryeministër

Kryeministri Rama prezanton ndryshimet ne qeveri "Ju ftoj që edhe ndryshimin e qeverisë ta shikoni si pjesë e reflektimit dhe kapërcimit të domosdoshëm për ta...

Hoxha pejan: pse i vizitoj familjet katolike për Krishtlindje

REL i ka kushtuar një reportazh hoxhës së fshatit Jabllanicë e Madhe në Peja, Sadri Zekaj, i cili i ka si rit vizitat...

Shkencëtarët: Planeti po shteron nga uji

Ndryshimi i klimës po prodhon më shumë shi, por furnizimi i botës me ujë po zvogëlohet dhe tanimë shkencëtarët kanë zbuluar arsyen. Ata kanë...

Breaking

Shqiptari “hero” në Greqi, shpëton fëmijën 1-vjeç që ishte bllokuar në banesë nga flakët

Dionisis Abdiaj, një 22-vjeçar shqiptar është bërë hero pasi...

Ndahet nga jeta kryetari i parë i Partisë Demokratike

Është ndarë nga jeta ditën e sotme Tomor Golemit,...
spot_imgspot_img