SHKODER INFO D

25185 POSTS

Exclusive articles:

Kumari, në çdo lagje. Shqiptarët humbin 132 mln euro në vit

Kryeministri premtoi masa drastike për kufizimin e industrisë së kumarit, mbylljen e qepenave të pikave të basteve më 1 janar. Këto janë detyrim nga...

“Ligjin në Fushë-Krujë e bëjmë ne”: Ja kush i jep siguri Xhisielës pas shpërthimit

Xhisiela Maloku ka reaguar pas shpërthimit me tritol që ka ndodhur pranë banesës së saj mbrëmjen e djeshme. Sipas saj, familja është tronditur nga...

Hedh plehrat nga makina, kryetari i bashkisë ia çon në shtëpi

Mendoi se do t’ia hidhte lehtë me gjestin e tij por nuk ndodhi kështu. Një qytetar në provincën e Padova-s, Itali hodhi qesen me...

Kryeson Lezha, ja kush janë qytetet më ‘pijanece’ të Shqipërisë

A e dini se cilat janë qytetet, banorët e të cilëve shpenzojnë më shumë për pije alkoolike e cigare në jetën e tyre të...

Filip Shiroka, shkodrani i dashuruar në dallëndyshe

Filip Shiroka lindi më 1859 në Shkodër dhe vdiq më 1935 në Bejrut, Liban. Tema në veprën e poetit Filip Shiroka ishte ajo e atdhedashurisë,...

Breaking

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të...
spot_imgspot_img