SHKODER INFO

28475 POSTS

Exclusive articles:

Navigator E klass Ewo Cls

Navigator E klass Ewo Cls clk i ardhur nga gjermania origjinal mercedes gjendja 10/10 270€—0697710468

Punime te ndyshme me Gips

Nr. Kontakti 0676342199 Ardys Sheqi

Mercedes Benc 190D diesel 1.9

Shitet Mercedes Benc 190D 1.9 nafte viti 1989 1.000 miljon lek shum pak i diskutueshem gjendja motorrike...

Ford galaxi

per info tel :00355666685666

Shitet Renaul Laguna Automat

Shitet Renault Laguna Viti 2003.Kamjo Automat.Tapiceri lekure dhe gomoshi.makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.2.2 Nafte.Sherbimet...

Breaking

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...
spot_imgspot_img