ae72b961-e799-4f9e-9be6-561833f373fb

0361be52-d3df-4ac8-b196-cdcc8c58cbfb
img_1738

Te fundit

U puthën në ambient publik, një çift shqiptar gjobitet me 450 Euro

Një burrë dhe një grua janë gjobitur me nga 450 euro nga Policia e Kosovës, të mërkurën pak pas mesnatës ishin puthur në afërsi...

I riu nga Tirana i kërkon ndihmë Policisë, arsyeja do ju habisë: Më la...

Ndarjet janë të hidhura dhe të vështira. Në mënyrë të veçantë kur partneri ose partnerja zhduken pa dhënë asnjë shpjegim apo arsye. Kështu i ka...

Doli e dyta, pas Arilenës. Elvana Gjata flet për herë të parë për zhgënjimin...

Ndonëse ka kaluar më shumë se një vit nga Festivali i Këngës ku Elvana Gjata konkurroi me këngën “Me tana”, reagimi i saj kur u...