698135db-3b93-4a70-a557-3fa8ab17223a.jpg

img_5984.jpg
38bb540e-be56-44b7-9cb8-82efa4a33f3f.jpg

Te fundit

Dikur ishin super çift, dy këngëtarët e njohur shqiptarë do ndajnë skenën si …

Vera duket se do të bëjë bashkë ish-çiftin Ronela dhe Young Zerka. Besoni ose jo, të dy ndanë të njëjtën skenë. Ata në të njëjtën...

Çmendet shqiptari, godet gruan me thikë vetëm sepse ajo i kërkoi …

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi, ku një 47-vjeçar shqiptar ka plagosur me thikë bashkëshorten e tij. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen...

Biznesmeni gay nga Tepelena shfaqet majë takave dhe ironizon familjen normale

Biznesmeni i njohur gay me origjinë nga Tepelena, Elton Ilirjani sërish ka hedhur bombën e radhës me një video mesazh për të gjithë ndjekësit...