-640-0-5d1a77b7e1d33

img_8820.jpg
e1-1

Te fundit

SHIROKË, PUSHUESI INVALID QË PASTRON PLAZHIN

Ky është Rasim Shahini i cili prej vitesh kalon pushimet në plazhin e Shirokës. Ndonëse është invalid dhe gjysma e trupit të tij është e...

SHKODËR, KAMPIONATI I BOKSIT, GRUSHTA EDHE JASHTE RINGUT… (video)

Tifozë, trajnerë e boksierë të Tiranës dhe Vllaznisë u përfshinë në një sherr masiv duke bërë që dita finale e kampionatit kombëtar të boksit...

Kur ne shqiptarët do bëhemi njerëz? Gruaja dhe djali rrahin një vajzë në mes...

Një video ka sjellë reagimin e opinionit publik në Kosovë dhe vendin tonë, ku shihet dhuna e ushtruar ndaj një vajze të re nga...