38bb540e-be56-44b7-9cb8-82efa4a33f3f.jpg

698135db-3b93-4a70-a557-3fa8ab17223a.jpg
img_5996.jpg

Te fundit

Drejtoi celularin nga kamera, Arian Çanit i vjen mesazhi i papritur: ” O k***”

Të gjithë e dimë tashmë që Arian Çani merr mesazhe të shumta ndërkohë që emisioni i së premtes është në transmetim. Disa prej tyre madje,...

I shpëtoi jetën dhjetëra grekëve duke vënë në rrezik jetën e tij dhe të...

Nga Robert Goro Një emigranti shqiptar në Greqi do t’i jepet nënshtetësia greke në shenjë nderimi për kontributin e tij gjatë zj arrit në Atikën...

Moderatorja e njohur e Ora News, tregoi si e zbuloi që e tradhtonte burri:...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Ndonëse në...