Pas një pauze pasi u bë nënë, Eni Koçi paralajmëron se ajo do të…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi po planifikon të rikthehet në muzikës.

Artistja nga Shqipëria e cila pak muaj më parë u bë nënë, ka njoftuar se tashmë është gati për të iu rikthyer obligimieve profesionale.

Ajo së fundmi realizoi një pyetosor në llogarinë e saj në Instagram duke u përgjigjur në disa prej pyetjeve të fansave të saj.

Një prej fansave pyeti se ‘kur do të rikthehet me këngën të re’, në të cilën këngëtarja u përgjigj se kjo do të ndodh shumë shpejt.

Theksojmë që kënga e fundit e këngëtarws është “Ama” që u lansua në maj të vitit 2022.

Pas kësaj, Eni vendosi t’i përkushtohet jetës personale dhe familjes së saj.

Eni dhe partneri i saj reperi Genc Prelvukaj u bën prindër të një vajze në tetor të vitit të kaluar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...