Arbana jep lajmin e papritur per te gjithe: E pabesueshmja sapo ndodhi…

Arbana Osmani e ka treguar qartë dashurinë e madhe që ka për ushqimin dhe për këtë nuk ka askush asnjë lloj dyshimi.

Ndërkohë që herë pas herë publikon ushqimet e veçanta që konsumon, rreth një javë më parë, Osmani ka vendosur të bëjë një premtim publik të cilin duket se e ka mbajtur.

“Mos më flisni me gojë nëse nuk e rifilloj palestrën nesër”, ka shkruar Arbana në një postim të bërë në atë kohë.

Por pavarësisht se frekuentimi i palestrës nuk ndodhi të nesërmen, Arbana ka vendosur që të fillojë ushtrimet ditën e sotme dhe duket se e ka marrë me shumë energji.

“E pabesueshmja ndodhi”, ka shkruar Arbana në postimin e saj në “Instastory”, ku shihet e veshur me një kostum të zi sportiv, teksa pozon përpara pasqyrës në një palestër.

Kohë më parë në një bisedë virtuale me ndjekësit, Arbana ka treguar se një nga dobësitë e saj është t’i çojë gjërat deri në fund dhe përmendi pikërisht palestrën, për të cilën duket se ka nisur më këmbë të mbarë.

Osmani momentalisht ka nisur përgatitjet për sezonin e tretë të BBV së bashku me bashkëshortin e saj, Eduart Grishaj. Ende nuk ka ndonjë konfirmim se kur pritet të fillojë afërsisht një ndër programet më të preferuara në Top Channel.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...