Dafina Zeqiri kapet mat me të dashurin e saj të ri

Dafina Zeqiri mbetet një nga emrat më të përfolur në industrinë e muzikës shqip.

Kjo edhe sa i përket jetës së saj private.

Kohëve të fundit ajo ka qenë kryefjalë e mediave rozë për shkak të ndarjes së saj me ‘DJ Geek’ dhe fillimin e një romanceje të re me një djalë që nuk është fytyrë publike.

Portali Artistët Shqiptarë ka siguruar disa fotografi ku shihen qartë Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj i ri në një lokal në Prishtinë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...