NË VELIPOJË PLAZHI VAZHDON EDHE NË SHTATOR

Plazhi I Velipojë edhe pse thuajse në mbyllje të sezonit veror vijon të ketë pushues ku kryesojnë ato nga Kosova. Në syrin e tyre ky plazh mbetet ndër më të preferuarit ndaj e zgjedhin që ta vizitojnë thuajse çdo stinë vere.

Nga ana tjetër ata kanë opinione të ndryshme sa I përket çmimeve në këtë sezon.
Një problematikë që ka shoqëruar herë pas here këtë plazh është edhe prezenca e mushkonjave por tashmë këta pushues shprehen se në këtë sezon nuk ka pasur.

Velipoja këtë sezon ka pasur vizitorë nga më të ndryshëm si vendas e të huaj ku kanë kryesuar ata nga Kosova të cilët vit pas viti e kanë klasifikuar si destinacionin e tyre kryesor për pushimet verore.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...