A mori pjesë nëna e Luizit, në 30-vjetorin e martesës së prindërve të Kiarës? Del Fotoja…

Për Kiarën sot është një ditë e veçantë pasi prindërit e saj festojnë 30 vjetorin e martesës.

Ata kanë mbledhur në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar këtë ditë të rëndësishme.

Nëse jeni kurioz a mori pjesë nëna e Luizit në ditën e rëndësisme të prindërve të Kiarës, përgjigjen e jep vetë këngëtari.

Ai ka ndarë një foto me nënën, nga festa.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...