Hidhini një sy portofolit, yjet parashikojnë shpenzime të mëdha…

Dashi

Në përgjithësi, një ditë pozitive dhe fitimprurëse edhe nëse hëna në kundërshtim mund të krijojë disa dyshime në lidhje me paratë. Kujdes me financat, shpenzimet janë të shumta.

Demi

Do jeni duke përjetuar një periudhë transformimesh, si nga pikëpamja ekonomike, pune apo personale. Dikush mund ta gjejë veten duke bërë llogaritë për të kuptuar se ku është.

Binjakët

Jeni gati të hyni në një muaj, shtator, i cili është paksa i lodhshëm për çiftet. Edhe në marrëdhëniet më të qëndrueshme, mund të lindin ose të konfirmohen probleme që lidhen me punën.

Gaforrja

Ka pak lodhje për të hequr qafe, duroni deri në mbrëmje dhe gjithçka do të jetë mirë. Përgjegjësitë peshojnë shumë këto ditë, nuk do të jenë të paktë ata që do të kenë probleme.

Luani

Po përballeni me një projekt të bukur dhe të rëndësishëm, por ndoshta keni nevojë për ndihmë, mbështetje teknike apo edhe mbështetje “thjesht” morale.

Virgjëresha

Është një qiell që risjell dëshirën për të dashuruar, për t’i kushtuar kohë ndjenjave dhe për të dëgjuar zemrën. Në javët e fundit keni folur shumë për punën.

Peshorja

Mërkuri dhe Hëna janë aktivë në shenjën tuaj, një ilaç i vërtetë për ata që duhet të zgjidhin probleme të çdo lloji.

Akrepi

Përpiquni të mos sulmoni shumë të tjerët ose të jeni tepër të rëndë në gjykime, edhe ky qëndrim me sa duket i forcës dhe vetëbesimit.

Shigjetari

Në këtë periudhë yjet ndihmojnë ata që punojnë në një sektor kreativ, ndoshta i lidhur me reklamat, vlerësimet dhe marrëdhëniet me të tjerët.

Bricjapi

Për të vazhduar gjithçka që keni në mendje keni nevojë për forcë, më shumë psikologjike se fizike, prandaj ju pret një ditë tjetër në të cilën do të duhet të përveshni mëngët.

Ujori

Me Venusin në kundërshtim, sipas parashikimeve të horoskopit ekziston rreziku që disa tensione dashurie të përforcohen.

Peshqit

Dikush është i shqetësuar sepse ende nuk i ka idetë e qarta për punën dhe nuk e di se çfarë të bëjë në muajt e ardhshëm.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...