Fatos Nano në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet në reanimacion

Lideri historik i PS-së, Fatos Nano, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ish-kryeministri, 70-vjeç, i vendit është shtruar në spitalin Hygeia në kryeqytet, pasi ka pasur probleme me frymëmarrjen

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion prej nga dita e enjte, ndërsa është i intubuar, por sipas burimeve gjendja e tij është drejt përmirësimit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...