Fatos Nano në gjendje të rëndë shëndetësore? Reagojnë familjarët: Të premte shkoi në spital…

Lajmi se ish-Kryeministri Fatos Nano është në gjendje të rëndë shëndetësore është përgënjeshtruar nga familjarë të tij.

Sipas burimeve të Top Channel ai është paraqitur në spital të premten për shkak të një problemi në mushkëri por është jashtë rrezikut për jetën. Bëhet e ditur se ish-kryeministri vuan dhe nga diabeti.

Nuk është hera e parë që media të ndryshme kanë aluduar në momente të caktuara se ish-kryeministri është i sëmurë dhe ka cerozë në mushkëri. Në të gjitha rastet ky lajm është përgënjeshtruar në mos nga ai vetë, nga familjarët e tij (nga 2013 deri në 2022 një lajm i tillë ka qarkulluar disa herë).

Për pak javë, më 16 shtator, ish-kryeministri Fatos Nano feston 71-vjetorin e lindjes./ Top Channel

Pulë e Pjekur në Kripë të Ashpër – Receta me Shijen më të Mirë

Përgatitja e pulës së pjekur në kripë është vërtetë një nga metodat më të lehta pasi duhen shumë pak përbërës. Karakteristika e këtij gatimi është...

Biskota të Lehta me Mollë – Shije dhe Aromë Fantastike në Shtëpi

Kjo është një recetë e lehtë si në shije ashtu edhe në përgatitje. Mjaftojnë disa hapa të thjeshtë që AgroWeb.org i sjell më poshtë dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...